Notár pre Stará Ľubovňa a notársky úrad, Slovensko

Gočová Helena JUDr.

notár

Levočská 1
Stará Ľubovňa 064 01


Odporúčam!

Top partner v realitách

Realitná kancelária Mgr. Edita Vörösová - IntExReal

Mgr. Edita Vörösová - IntExReal

home-banner-novostavby_sk-230x_bocny.jpg (48 808 bytes)

Reality hýbu svetom

Rozhýbte sa aj vy a pozrite si našu ponuku - byty na predaj a prenájom, predaj domov a stavebných pozemkov.
Stačí si len vybrať!
Reality a poradenstvo s nimi spojené vám poskytnú naše partnerské realitné kancelárie, projekty developerov nájdete v našej sekcii Novostavby – byty, domy a pozemky na jednom mieste.

Tipy a rady pre vás

Vedeli ste, že

pri kúpe nehnuteľnosti budete skôr či neskôr potrebovať služby

notar pravnik znalecnotára

súdneho znalca

či právnika?

Máme pre vás kontakty na notára, právnika a súdneho znalca z každého regiónu zoradeného prehľadne v zozname podľa lokality.

pravnik menu

Stačí navštíviť správnu sekciu a vybrať si..

Partneri nášho portálu

banner

Zrekonštruovaný 3 izbový rodinný dom s veľkou záhradou v obci Ratnovce

Reality - Zrekonštruovaný 3 izbový rodinný dom s veľkou záhradou v obci Ratnovce

Piešťany
Rodinný dom
86.000,- EUR

Ponúkame na predaj prízemný rodinný dom situovaný na pozemku o veľkosti 1984 m². Dom je postavený z pálenej tehly, čiastočne podpivničený. V roku 2006 bola realizovaná rekonštrukcia domu, ktorá zahŕňala výmenu strešnej izolácie a krytiny, zateplenie domu, kompletnú výmenu elektroinštalácie, rozvodov vody a odpadu, výmenu okien za plastové, v kúpeľni výmena zdravotechniky, obkladov, dlažby a sanity (sprchový kút a rohová vaňa) a nová kuchynská linka zn. Sykora so zabudovanými spotrebičmi Elektrolux, podlahové krytiny v kombinácii drevená palubová podlaha (obývacia izba, spálňa), laminátová podlaha (kuchyňa, izba) a keramická dlažba (predsieň, kúpeľňa). Vykurovanie prostredníctvom elektrických konvektorových jednotiek v každej miestnosti a krbom na tuhé palivo situovaným centrálne v strede domu (s prieduchmi do obytných miestností), ohrev TÚV elektrickým akumulačným kotlom so zásobníkom (150 l). Nehnuteľnosť je napojená na obecný vodovod, elektrinu, plyn nevyužívaný (prípojka priamo pred domom), odkanalizovaný do žumpy. Dispozícia domu pozostáva zo zádveria (8 m²), chodby (20 m²), obývacej izby (16 m²), spálne (16 m²), izby (16 m²), kuchyne (12 m²), komory (6 m²) a kúpeľne s toaletou (6 m²). Príslušenstvom domu je letná kuchyňa (18 m²) a garáž (12 m²) v prístavbe domu. Na pozemku sa nachádza udržiavaná záhrada s ovocnými a okrasným drevinami, záhradný altánok s jazierkom, zavlažovanie vodou zo studne. Bližšie informácie na tel.č. 0908/713534. V prípade záujmu bezplatne zabezpečíme hypotekárny servis.

Viac informácii