Notár pre Stará Ľubovňa a notársky úrad, Slovensko

Gočová Helena JUDr.

notár

Levočská 1
Stará Ľubovňa 064 01


Odporúčam!

Top partner v realitách

Realitná kancelária Milli Real, s. r. o.

Milli Real, s. r. o.

home-banner-novostavby_sk-230x_bocny.jpg (48 808 bytes)

Reality hýbu svetom

Rozhýbte sa aj vy a pozrite si našu ponuku - byty na predaj a prenájom, predaj domov a stavebných pozemkov.
Stačí si len vybrať!
Reality a poradenstvo s nimi spojené vám poskytnú naše partnerské realitné kancelárie, projekty developerov nájdete v našej sekcii Novostavby – byty, domy a pozemky na jednom mieste.

Tipy a rady pre vás

Vedeli ste, že

rss

o každej pridanej realitnej novinke môžete byť informovaný okamžite po jej zverejnení?

Stačí si zvoliť správny RSS kanál podľa lokality a následne druhu nehnuteľnosti.

Nájdete ho v zozname RSS kanálov, alebo v detailnom náhľade na ponuku ako ikonku rss ikona vo formulári na odoslanie správy.

Zvlášť RSS kanál máme aj pre všetky zverejnené novinky! VIAC INFO

Partneri nášho portálu

banner

Odstúpenie zabehnutej plne vybavenej prevádzky Disco Club

Reality - Odstúpenie zabehnutej plne vybavenej prevádzky Disco Club

Piešťany
Zvláštne nehnuteľnosti
89.000,- EUR

Prevádzka sa nachádza v širšom centre Piešťan na Teplickej ulici. Veľmi dobre známy a dobre navštevovaný podnik Coolturak je prosperujúca prevádzka s moderným vybavením a zariadením navrhnutá známym úspešným dizajnérom Michalom Staškom. Nesie sa v bezkonkurenčnom štýle. V súčasnosti patrí kapacitne medzi najväčší disco-klub v celom meste Piešťany a budova sa za týmto účelom prenajíma už celé roky. Vybavenie prevádzky zahŕňa: - kompletnú aparatúru, svetelnú techniku, veľkú svetelnú stenu - kompletné vybavenie baru, chladiace boxy, pokladne - kompletné sedenie, stoly, boxy, stoličky, kreslá - alarm, kamerový systém s nahrávaním a úložiskom dát - vzduchotechnika, klimatizácia Vstup do prevádzky sprevádza šatňa, veľký otvorený priestor rozdelený na bar a barové sedenie s kapacitou 25 miest na sedenie, voľne stojace stoly s kapacitou 80 miest na sedenie, krajné boxy s kapacitou 30 miest na sedenie, dva VIP boxy 16 miest na sedenie, vedľajšia otvorená miestnosť na sedenie s kapacitou 70 osôb. Kompletne sedenie v celej prevádzke predstavuje 221 miest. V zadnej časti prevádzky je chodbou vedený vstup na toalety: pánske 4x wc a dvojumývadlo a identické dámske toalety. Plyn, elektrika, voda k dispozícii. Parkovanie pre 6 áut je zabezpečené. Kúpou zabehnutej prevádzky získavate postúpenie nájomnej zmluvy, ktorá je fixná a viazaná. Mesačné nájomné predstavuje 2500 € + energie. Podrobnejšie informácie, cena vybavenia a zariadenia, max. návštevnosť, návratnosť, tipy a pod. Vám radi poskytneme na osobnom stretnutí. Prevádzka nie je prerušená, funguje bez zmeny. Kontakt: Marcela Magulová, 0918 612 983

Viac informácii