Realitný portál ZRKS - kontakt

Vlastník ZoznamRealit.Sk

Združenie realitných kancelárií Slovenska
Nám. SNP 21
811 06 Bratislava

IČO 42362652

E-mail: info(@)zoznamrealit.sk
Web:  www.zrks.sk

Kontaktný formulár
Po vyplnení kontaktného formuláru prosím vpíšte výsledok jednoduchého matematického príkladu do kolonky vedľa tlačítka "Odoslať" a následne ho pre odoslanie Vašej správy stlačte. Odpoveď Vám príde na Vami zadanú emailovu adresu.


Odporúčam!

Top partner v realitách

Realitná kancelária Space reality

Space reality

home-banner-novostavby_sk-230x_bocny.jpg (48 808 bytes)

Reality hýbu svetom

Rozhýbte sa aj vy a pozrite si našu ponuku - byty na predaj a prenájom, predaj domov a stavebných pozemkov.
Stačí si len vybrať!
Reality a poradenstvo s nimi spojené vám poskytnú naše partnerské realitné kancelárie, projekty developerov nájdete v našej sekcii Novostavby – byty, domy a pozemky na jednom mieste.

Tipy a rady pre vás

Vedeli ste, že ak ste nenašli ponuku, ktorá vás zaujala, môžete zadať dopyt
ktorým oslovíte všetky naše registrované realitné kancelárie?

Dopyt po realitách

Stačí v hlavnom menu kliknúť na Zadať dopyt a vyplniť jednoduchý formulár. Následne bude všetkým registrovaným kanceláriám váš dopyt zverejnený a budete kontaktovaný na uvedený email, alebo telefón.

Partneri nášho portálu

banner

DOVOLENKOVÁ ZĽAVA 5000,- eur !!! Bungalovy len 3 km od Bratislavy !

Reality - DOVOLENKOVÁ ZĽAVA  5000,- eur !!! Bungalovy len 3 km od Bratislavy !

Senec
Rodinný dom
103.732,- EUR

Ponúkame na predaj novostavby rodinných domov (bungalovy) v Moste pri Bratislave v komplexe RUBIKUM, zastavaná plocha 98,69 m2, úžitková plocha 82,59 m2, na pozemkoch o rozlohe od 210 do 282 m2. Domy pozostávajú zo vstupnej predsiene, obývacej izby spojenej s kuchyňou, komory, chodby, spálne, detskej izby, kúpelne spolu s WC, terasy a záhrady od 110 m2. Pre klientov je k dispozícii viac alternatív pôdorysov domu, môžu sa rozhodnúť pre troj či štvor izbovú alternatívu. RUBIKUM je výnimočný projekt, ktorý pozostáva z 25 moderných trojizbových bungalovov v uzavretom komplexe so štýlovou architektúrou v bezprostrednej blízkosti Bratislavy. Domy sú výhodnou alternatívou k bývaniu v trojizbovom byte za vynikajúcu cenu v obci s kompletnou občianskou vybavenosťou. Rodinné domy sa predávajú v štádiu holodom s vlastnou oplotenou záhradou a vonkajším parkovacím miestom. RUBIKUM je určený hlavne pre mladé rodiny, ktoré hľadajú príjemný, komfortný a plnohodnotný domov pre seba a svoju rodinu. Toto miesto sa pre nich stane synonymom aktívneho oddychu, pohodlného a bezpečného bývania. Priamo pri projekte sa nachádza zastávka autobusu, Bratislava je vzdialená iba 3 km a cesta do centra mesta trvá približne 15 minút. Štandard: 1 NOSNÉ KONŠTRUKCIE A OBVODOVÉ STENY ■ železobetónové základové pásy ■ izolácia základových pásov ■ železobetónová základová doska ■ obvodové murivo z brúsenej tehly KM BETA hr. 300 mm ■ exteriérové zateplenie polystyrénom hr. 100 mm 2 PRIEČKY – PODHĽADY ■ vnútorné priečky z brúsenej tehly KM BETA hr. 115 mm ■ vnútorné sadrové omietky HASIT stien a stropov ■ maľba vnútorných stien a stropov ■ vonkajšia omietka stien zo zmesi CAPAROL škrabaná štruktúra hr. 1mm 3 STRECHA ■ stropný systém Miako ■ zateplenie polystyrénom hr. 100 mm ■ fatrafol ■ pozinkované rýny 4 PODLAHY ■ polystyrén hr. 50 mm ■ liaté potery hr. 50 mm 5 OKNÁ ■ plastové okná SIPOS s izolačným dvojsklom, päťkomorové , povrch: biele ■ vonkajšie parapety ■ vnútorné parapety 6 DVERE ■ vstupné dvere do domu, plastové 7 TERASA, CHODNÍK ■ prístupový chodník, dlažba zámková hr. 6 cm, sivá ■ betónové terasy 8 VYKUROVANIE ■ elektrické podlahové vykurovanie HAKL, záruka 10 r. ■ elektrický bojler na výhrev teplej vody 9 VZDUCHOTECHNIKA ■ odvetranie sociálnych zariadení ■ príprava pre digestor 10 ELEKTROINŠTALÁCIE ■ vypínače a zásuvky ■ v kuchyni pripojenie pre sporák 230 V 11 ZDRAVOTECHNIKA ■ zaslepené vývody vody ■ zaslepené vývody kanalizácie 12 VONKAJŠIE ÚPRAVY ■ vyrovnanie terénu Ceny domov od 103 732 ,- eur. Možnosť financovania hypotékarnym úverom, ktorý vám v prípade záujmu vybaví náš hypotékarny poradca. MOMENTÁLNE PREBIEHA DOVOLENKOVÁ AKCIA - ZĽAVA 5000,- eur na vami vybraný dom z celkovej hodnoty domu pre prvých troch záujemcov. Kontakt 0903 408 815, 0918 754 896.

Viac informácii