Súdny znalec v odbore stavebníctvo pre Nitra, odhad hodnoty nehnuteľnosti

MESÁROŠ Peter, Ing.

súdny znalec z odboru stavebníctvo

Nábrežie mládeže 29
Nitra 94901


Odporúčam!

Top partner v realitách

Realitná kancelária A3 REAL INVEST CONSULTING, s.r.o.

A3 REAL INVEST CONSULTING, s.r.o.

home-banner-novostavby_sk-230x_bocny.jpg (48 808 bytes)

Reality hýbu svetom

Rozhýbte sa aj vy a pozrite si našu ponuku - byty na predaj a prenájom, predaj domov a stavebných pozemkov.
Stačí si len vybrať!
Reality a poradenstvo s nimi spojené vám poskytnú naše partnerské realitné kancelárie, projekty developerov nájdete v našej sekcii Novostavby – byty, domy a pozemky na jednom mieste.

Tipy a rady pre vás

Vedeli ste, že pridať medzi ponuky realitných kancelárií môžete svoju súkromnú ponuku formou

person

občianskej inzercie?

A vedeli ste, že svoj zadaný inzerát môžete následne posunúť na začiatok každého relevantného vyhľadávania zaradením inzerátu medzi

ponuky TOP?

Profitujte z našich služieb rovnako ako profitujú naše realitné kancelárie a dajte predaju/prenájmu svojej nehnuteľnosti rýchly priebeh.

Partneri nášho portálu

banner

PRENÁJOM, 3,5 izbový byt v novostavbe,137 m2, Gercenova ul., Petržalka

Reality - PRENÁJOM, 3,5 izbový byt v novostavbe,137 m2, Gercenova ul., Petržalka

Bratislava V
3-izbový byt
990,- €/mes.

Veľkoryso riešený 3,5 izbový byt sa nachádza na najvyššom piatom podlaží obytného domu v tichej lokalite v blízkosti Petržalského korza na Gercenovej ul. Podlahová plocha bytu je 115 m2, pozdĺž celého bytu sa tiahne loggia o rozlohe 22 m2. K bytu prislúcha murovaná pivnica 6 m2 a veľká 49 m2 samostatná garáž pre dva automobily s regálovým systémom a elektrickým ovládaním brány. Dennú časť bytu tvorí vstupná chodba, otvorená dispozícia kuchyne prepojenej s jedálňou a obývacou miestnosťou, pracovňa, chodba s knižnicou, hosťovské WC. Nočná časť pozostáva z predsiene, priestrannej rodičovskej spálne, detskej izby, samostatného skladovacieho priestoru, veľkorysej kúpeľne s dvoma umývadlami, vaňou, sprchovacím kútom a WC. Byt sa prenajíma kompletne zariadený dyhovaným nábytkom vyrobeným na mieru, kuchynskými spotrebičmi (elektrická varná doska, elektrická rúra, mikrovlná rúra, americká chladnička), TV, DVD, k dispozícii je káblové pripojenie a internet od Slovak Telekom. V byte sa nachádzajú 3 klimatizačné jednotky, vlastný plynový kotol a práčka. Uzatvorený polyfunkčný komplex Gercenová patrí k najvyhľadávanejším lokalitám Petržalky. Svojou polohou zabezpečuje obyvateľom pokojné bývanie s plnou občianskou vybavenosťou a výbornou dostupnosťou nielen do centra mesta. V tesnej blízkosti sa nachádzajú škola, škôlka, detské ihrisko, kaviarne, obchody, nákupné centrum, výstavisko. Neďaleký Sad Janka Kráľa a Petržalská hrádza ponúkajú bohaté možnosti športového vyžitia a relaxu.

Viac informácii