Súdny znalec v odbore stavebníctvo pre Poprad, odhad hodnoty nehnuteľnosti

PLAVEC Ján, Ing.

súdny znalec z odboru stavebníctvo

Budovateľská 2850
Poprad 05801


Odporúčam!

Top partner v realitách

Realitná kancelária MIRABELL SK s.r.o.

MIRABELL SK s.r.o.

home-banner-novostavby_sk-230x_bocny.jpg (48 808 bytes)

Reality hýbu svetom

Rozhýbte sa aj vy a pozrite si našu ponuku - byty na predaj a prenájom, predaj domov a stavebných pozemkov.
Stačí si len vybrať!
Reality a poradenstvo s nimi spojené vám poskytnú naše partnerské realitné kancelárie, projekty developerov nájdete v našej sekcii Novostavby – byty, domy a pozemky na jednom mieste.

Tipy a rady pre vás

Vedeli ste, že

v rýchlom výbere (vľavo hore) si môžete ponuky nechať zobraziť nielen formou zoznamu, ale aj

priamo na mape?

google maps

Stačí vľavo hore kliknúť na:

zobraziť na mape

a všetky vybrané ponuky sa zobrazia na prehľadnej mape. Po kliknutí na obláčik ponuky marker môžete ponuku zobraziť detailne, alebo

  • - otvoriť v novom okne
  • - prípadne ponuku môžete pridať medzi sledované

Partneri nášho portálu

banner

Bývajte v Top lokalite Petržalky - Bulíkova ulica 2p/7p

Reality - Bývajte v Top lokalite Petržalky -  Bulíkova ulica 2p/7p

Bratislava - Petržalka
3-izbový byt
125.000,- EUR

Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na začiatku Petržalky na Bulíkovej ulici (Ovsište).Byt má rozlohu 72 m2 a je umiestnený na 2p./7p. Bytový dom bol zateplený vrátane strechy, má vymenené a zateplené kopility na schodisku a nové výťahy. Na poschodí sú iba dva byty. Ide o najvyhľadávanejší typ pôdorysu trojizbových bytov so samostatnými vstupmi do izieb aj príslušenstva, so zasklenou loggiou z kuchyne. Byt prešiel rekonštrukciou. Má plastové okná a bezpečnostné protipožiarne vchodové dvere. V izbách sú plávajúce podlahy, v hale, kuchyni, kúpeľni a WC je dlažba. Boli vymenené interiérové dvere vrátane zárubní. V obývačke a v kúpeľni sú posuvné dvere. V kuchyni je rohová kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi. Kúpeľňa a WC prešli tiež rekonštrukciou. V byte sú tri vstavané skrine. K bytu patrí pivnica na prízemí. V okolí bytového domu je výborná občianska vybavenosť (v pešej dostupnosti predajňa Lidl, pekáreň, služby, trh, škôlka, základná aj stredná škola, zastávka MHD - do centra mesta je to cca 10 min., zdravotné stredisko, nemocnica cca 5 min.autom). Blízkosť 3 mostov a rýchle napojenie na diaľnicu zabezpečuje komfort pri cestovaní . Okolie ponúka veľa zelene, bezprostrednú blízkosť Petržalskej hrádze, jazdecké, tenisové kluby ako aj detské ihriská. Kúpa je možná aj prostredníctvom hypotekárne úveru. Nehnuteľnosť bude k dispozícii najneskôr 30.09.2015.

Viac informácii