Pridanie realitnej ponuky do databázy ponúk

Ďakujeme, že ste sa rozhodli využiť naše služby a pridať svoju realitnú ponuku do našej databázy realitných ponúk.

Prosím vyberte si z nasledujúcich možností pridať ponuku nehnuteľnosti:

Som fyzická osoba nepodnikateľ   Sme realitná kancelária

V prípade, že si prajete inzerovanú nehnuteľnosť zmeniť alebo zmazať, vyberte si prosím z týchto možností:

Predaj nehnuteľnosti

Odporúčam!

Top partner v realitách

Realitná kancelária A3 REAL INVEST CONSULTING, s.r.o.

A3 REAL INVEST CONSULTING, s.r.o.

home-banner-novostavby_sk-230x_bocny.jpg (48 808 bytes)

Predaj nehnuteľnosti

Reality hýbu svetom

Rozhýbte sa aj vy a pozrite si našu ponuku - byty na predaj a prenájom, predaj domov a stavebných pozemkov.
Stačí si len vybrať!
Reality a poradenstvo s nimi spojené vám poskytnú naše partnerské realitné kancelárie, projekty developerov nájdete v našej sekcii Novostavby – byty, domy a pozemky na jednom mieste.

Tipy a rady pre vás

Vedeli ste, že

pri kúpe nehnuteľnosti budete skôr či neskôr potrebovať služby

notar pravnik znalecnotára

súdneho znalca

či právnika?

Máme pre vás kontakty na notára, právnika a súdneho znalca z každého regiónu zoradeného prehľadne v zozname podľa lokality.

pravnik menu

Stačí navštíviť správnu sekciu a vybrať si..

Partneri nášho portálu

banner

2-izbový byt na začiatku Cruissengasse - miesto s históriou

Reality - 2-izbový byt na začiatku Cruissengasse - miesto s históriou

Bratislava - Staré Mesto
2-izbový byt
121.212,- EUR

Bližšie info na 0917 913 000, Peter Ďuriš, alebo na peter.duris@domareal.sk, alebo www.domareal.sk na začiatku ulice Cruissengasse sa zrodilo dnešné Odborárske námestie, kde sa nachádza tento 2-izbový byt. Táto ulica bola kedysi len cestou, ktorá spojovala Bratislavu a Vajnormi. Prvé domy boli postavené už v roku 1593 a v roku 1880 bolo na ulici už 88 domov. Koncom 18. storočia sa tu už nachádzal aj výčap. V roku 1800 bola ulica už dláždená a v roku 1868 pribudlo, vtedy ešte olejové, verejne osvetlenie. Nachádzali sa tu tiež budovy, ktoré už neexistujú, ako Ludwigov mlyn, renesančný palác, hotel, veterný mlyn a minulosťou už je aj pivovar. Toto miesto bolo skoro úplne zničené bombardovaním počas 2. svetovej vojny v roku 1945. Následne došlo k obnove ulice, postupne až do 80. rokov minulého storočia boli dostavovavané domy. A v roku 1984 sa odovzdal do užívania tento bytový dom. V minulosti tu bolo tiež popravisko so šibenicou a začiatkom 90. rokov minulého storočia získalo tiež na povedomí a popularite, najstarším remeslom. Ak ste sa ešte nerozhodli, tak čítajte ďalej! Ponúkame na predaj 2 izbový byt na na Odborárskom námestí. Byt s výmerou 63m2 pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne, samostatného WC, dvoch izieb, kuchyne, špajze a šatníku. K bytu patria balkón o výmere 2,0m2 a pivnica(cca 2,0m2). Nachádza na 5. poschodí deväťposchodového bytového domu a je orientovaný prevažne do tichého dvora, s výhľadom na Blumentál a Kamzík. V izbach sú laminátové podlahy, v kúpeľni, wc, chodbách a kuchyni je dlažba. V byte sú plastové okná so žalúziami. Je svetlý a priestranný, s vynikajúcou dispozíciou. Výnimočnosť tohto bytu spočíva najmä v jeho polohe. Nachádza sa doslova naskok, iba dve zástavky električkou, do absolútneho centra Bratislavy. Bytový dom je situovaný v dobrej lokalite, obklopenej zeleňou. V bezprostrednej blízkosti domu sú dva parčíky, Blumentál, Avion, Medická záhrada, Tržnica, OC Centrál, CBC Karadžičova atď. Tento byt Vám ponúka kľudné bývanie spojené s konfortom veľkomesta. Tento byt je veľmi vhodný aj na prenájom vzhľadom na svoju blízku polohu k biznis centrám a k pešej zóne mesta. Cena 121.212,-eur V cene je započítaná aj provízia, ktorá zahŕňa najmä profesionalitu, nadštandardný prístup, ľudskosť, ale aj všetky poplatky súvisiace aj nesúvisiace s prevodom nehnuteľnosti(najmä kvalitný právny servis, notársku úschovu, znalecký posudok, katastrálne poplatky, hypotekárne poradenstvo a iné). Bližšie info na 0917 913 000, Peter Ďuriš, alebo na peter.duris@domareal.sk, alebo www.domareal.sk !! BONUS na záver: 200,-EUR pre Vás, na znalecký posudok a navrh na vklad záložných zmlúv !!

Viac informácii