1 izbový apartmán Alžbetina ulica, Staré Mesto,

Ľutujeme, ale ponuka ktorú hľadáte, bola odstránená. Našou snahou je zverejňovať len aktuálne ponuky.

RealityKolesár predáva 1 izbový tehlový apartmán Alžbetina ulica, Staré Mesto, KE I.

Apartmán sa nachádza v peknom tichom uzavretom dvore v historickej budove. Apartmán má celkovo 19 m2 je na prízemí s orientáciou na východ do dvora. Hlavná miestnosť rozmer 410x307

Apartmán bol kompletne renovovaný v roku 2015 súčasťou renovácie bola: úplná výmena elektroinštalácie, rozvodov vody a odpadu, stierky, podlaha, dlažba v celom byte s elektrickým dvoj okruhovým podlahovým kúrením s ovládaním + prídavný radiátor v izbe, plastové okná s 3 izolačným sklom, kuchynská linka, chladnička, práčka, mikrovlnka, drez, bezpečnostné dvere. V kúpeľni je v strope schovaný bojler na ohrev vody so zásobníkom, sprchový sklenený kút, umývadlo, toaleta, odsávanie a okno nad WC.

Apartmán je zateplený v izbe zvnútra a celá fasáda z vonkajšej strany bytu. Pred bytom možnosť odstaviť bicykle alebo motorku.

Keďže je apartmán priamo v srdci centra mesta, všetko je v dosahu pešo alebo bicyklom, na ulici je možnosť parkovať auto. Apartmán je ideálny ako investícia na prenájom alebo krátkodobé bývanie možno pre niekoho kto sa rád vracia do Košíc pravidelne.

Všetky fotky na realitykolesar.sk Video YouTube: byt centrum Košice Alžbetina

Náklady správcovi 37,-€/ mesačne + Elektrina 73,-€/ mesačne + Internet.

Cena: 85.000,-€. Iba hotovosť. V prípade záujmu volajte, píšte – Tomáš Kolesár, . /RealityKolesár už 22 ročné skúsenosti /.

Vlastnosti

Podobné realitné ponuky - Rekreačný apartmán, Košice - Staré Mesto