2 - izbový byt, Košice - centrum

Ľutujeme, ale ponuka ktorú hľadáte, bola odstránená. Našou snahou je zverejňovať len aktuálne ponuky.

BROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj 2 - izbový byt, v centre mesta Košice. Nehnuteľnosť s úžitkovou plochou 61 m2 sa nachádza na 2. poschodí so vstupom do dvora z Hlavnej ulice, okná sú orientované do dvora. Byt je po kompletnej rekonštrukcii v roku , disponuje spálňou so sprchovacím kútom, obývačkou, kúpeľňou s WC, priestranná kuchyňa vybavená elektrospotrebičmi, priedsieň, kumbál. Vstup do bytu je z pavlače. Byt je vybavený ústredným kúrením, nezávislým plynovým kotlom, umiestneným v technickej miestnosti - kumbál. K bytu prislúcha pivnica.Nehnuteľnosť je v osobnom vlastníctve, bez tiarch. V okolí bytového domu je kompletná občianska vybavenosť. Byt sa predáva kompletne zariadený.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk : ID- 608
Plochy: úžitková plocha 61 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: tehla. Stropy znížené sádrokartónom a zateplené. Podlaha: dlažby, parkety. Steny: stierky. Okná: plastové, izolačné dvojsklo. Dvere vchodové: drevené EURO, interiérové dvere drevené. Elektrina - nové rozvody, zemný plyn zavedený do kuchyne a kumbálu, voda, kúrenie - nové. Kúrenie ústredné panelovými radiátormi, nezávislým plynovým kotlom. Ohrev teplej vody elektrickým bojlerom. Celkový stav nehnuteľnosti: dobrý technický stav, v stave bez ďalšej investície.
Popis miestností: vstupná chodba, obývačka vybavená sedacou súpravou a televízorom, internet, spálňa so sprchovým kútom a vstavanou skriňou, kuchyňa vybavená kuchynským nábytkom s elektrospotrebičmi a jedálenským stolom.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa poplatky: kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom autorizovaného právnika, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov, tlmočenie pred úradmi.
Ďalšie informácie obdržíte v našej kancelárii, termín osobného stretnutia alebo obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + .
Továbi információt, mint a személyes megtekintetést kérem beszélye meg ezen a telefonszámon, beszlünk magyarúl is: + .
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Podobné realitné ponuky - 2-izbový byt, Košice - Ťahanovce

2 - izbový byt,  Košice - centrum
Predaj 175.000,- €
2 - izbový byt, Košice - centrum

<p><strong>BROKER-REAL ...</strong> realitná kancelária ponúka na predaj 2 - izbový byt, v centre mesta Košice. Nehnuteľnosť s úžitkovou plochou 61 m2 sa nachádza na 2. poschodí so vstupom do dvora...

2-izbový byt 61 m2 Košice - Staré Mesto
Názov Cena Druh Plocha Lokalita Typ
2 - izbový byt, Košice - centrum 175.000,- € 2-izbový byt 61 m2 Košice - Staré Mesto predaj