3 - izbový Rodinný dom Gibárt, Maďarsko

Ľutujeme, ale ponuka ktorú hľadáte, bola odstránená. Našou snahou je zverejňovať len aktuálne ponuky.

BROKER - REAL realitná kancelária ponúka na predaj 3 - izbový Rodinný dom v obci Gibárt- Maďarsko. Hlavnú stavbu tvorí 1 podlažný rodinný dom čiastočne podpivničený, vhodný na celoročné bývanie. Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou vrátane novej strechy v roku 2010. Prístup na rovinatý oplotený pozemok v tvare obdĺžnika je drevenou bránou z asfaltovej komunikácie. Pozemok je celý oplotený, zatrávnený s ovocnými stromami a krovinami.
Lokalita: V obci žije 350 obyvateľov, je situovaná v tichom prostredí na rovinatom teréne. Obec je vzdialená 33 km od hraničného priechodu Milhosť a 4 km od mesta Encs s priamym výjazdom na diaľnicu do Košíc.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk : ID- 909
Zverejnené údaje v texte sú na základe informácií od vlastníka nehnuteľnosti.

Plochy: Pozemok 915 m2, úžitková plocha 75 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: MURIVO - zmiešané. STROPY- drevené- zateplené. PODLAHY - dlažba, plávajúca podlaha. OMIETKY - vonkajšia: fasádna omietka, vnútorné: stierky. OKNÁ - plastové izolačné 2 - sklo s vonkajšími žalúziami. DVERE - exteriérové drevené, interiérové drevené. STRECHA - valbová - členitá, pokrytá pálenou škridľou na novom drevenom krove. ELEKTRICKÁ Prípojka- zavedená do domu vzduchom. KANALIZÁCIA - obecná. KÚRENIE - ústredné plynovým kondenzačným kotlom, panelovými vykurovacími telesami v každej obytnej izbe, v kuchyni klimatizácia. VODA je z obecného vodovodu, ohrev teplej vody plynovým bojlerom.
Vstup do domu : predsieň, vpravo kuchyňa s obývacou časťou, spálňa, vľavo kúpeľňa s vaňou a WC, detská izba.
Podkrovie : využívané na povalu.
Celkový stav nehnuteľnosti: veľmi dobrý technický stav.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa poplatky: kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika na Slovensku a v Maďarsku, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov. Ak neovládate reč slovom a písmom, zabezpečíme Vám oficiálne tlmočenie pred úradmi.

Ceny nehnuteľností sa môžu meniť v súvislosti so zmenou kurzu v danom čase.
Ďalšie informácie obdržíte v našej kancelárii, termín osobného stretnutia a obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + .
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Podobné realitné ponuky - Rodinný dom, Miskolc

4 - izbový rodinný dom, Maďarsko
Predaj 62.000,- €
4 - izbový rodinný dom, Maďarsko

BROKER - REAL realitná kancelária ponúka na predaj 4 - izbový Rodinný dom v obci Gesztély, Maďarsko. Hlavnú stavbu tvorí 1 podlažný rodinný dom, celoročne obývateľný, ktorý prešiel čiastočnou rekonštrukciou...

Rodinný dom 120 m2 Gesztely
2 a pol izbový rodinný dom na predaj
Predaj 35.990,- €
2 a pol izbový rodinný dom na predaj

20 km od Miškolc, v Emőde, na ulici Széchenyi, je na predaj rodinný dom s rozlohou 84 m2, 2+2 pol izbový, komfortný rodinný dom. Objekt má izolované plastové okná, na...

Rodinný dom 84 m2 Emőd
Rodinný dom na predaj
Predaj 89.000,- €
Rodinný dom na predaj

Tento rodinný dom s rozlohou 280 m2 ponúkam na predaj v obci Harsány. Vďaka jedinečným vlastnostiam nehnuteľnosti je možné v nej realizovať veľa nápadov a možností, a to aj premenu...

Rodinný dom 280 m2 Harsány
Názov Cena Druh Plocha Lokalita Typ
4 - izbový rodinný dom, Maďarsko 62.000,- € Rodinný dom 120 m2 Gesztely predaj
2 a pol izbový rodinný dom na predaj 35.990,- € Rodinný dom 84 m2 Emőd predaj
Rodinný dom na predaj 89.000,- € Rodinný dom 280 m2 Harsány predaj