(35 m2) NA PRENÁJOM 1 - IZBOVÝ BYT

Ľutujeme, ale ponuka ktorú hľadáte, bola odstránená. Našou snahou je zverejňovať len aktuálne ponuky.

Huňady reality ponúka do dlhodobého prenájmu zrekonštruovaný, nezariadený 1- izbový byt na prízemí bytového domu. Nehnuteľnosť o celkovej výmere 35 m2 je situovaná na Gaštanovej ulici (sídlisko Tarča, Spišská Nová Ves). Byt je vhodný pre jednu osobu, maximálne dve. V byte sa nachádza kuchynská linka, sporák, zrekonštruovaná kúpeľňa a izba. K dispozícii je aj pivnica.

Byt sa nachádza blízko centra mesta 10 min pešo, tichá lokalita. Zastávka MHD blízko bytového domu. Ponuka platí pre jednotlivca, nie pre rodiny.

Pri podpise nájomnej zmluvy sa uhrádza depozit vo výške 370 €, nájomné sa uhrádza vždy vopred do 20. dňa v predchádzajúcom mesiaci.
Byt voľný k prenájmu od 1.12.2022

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať !

Fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HUŇADY REALITY. V cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie nájomných zmlúv a preberacieho protokolu.

Podobné realitné ponuky

PRENÁJOM! Byt 1+1 (36 m2) loggia, sídl. Tarča SNV
Prenájom 400,- €
PRENÁJOM! Byt 1+1 (36 m2) loggia, sídl. Tarča SNV

Číslo ponuky: 8147 - Ponúkame na prenájom KOMPLETNE REKONŠTRUOVANÝ 1-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU nachádzajúci sa na sídl. Tarča v Spišskej Novej Vsi. Nehnuteľnosť o celkovej výmere 36 m2 pozostáva z...

1-izbový byt 36 m2 Spišská Nová Ves / Brezová
Prenájom 400,- €
Názov Cena Druh Plocha Lokalita Typ
PRENÁJOM! Byt 1+1 (36 m2) loggia, sídl. Tarča SNV 400,- € 1-izbový byt 36 m2 Spišská Nová Ves
Brezová
prenájom