5 izbová rodinná vila, Veľký Krtíš

Ľutujeme, ale ponuka ktorú hľadáte, bola odstránená. Našou snahou je zverejňovať len aktuálne ponuky.

Táto pôvabná vila v stredomorskom štýle sa nachádza v južnej časti Slovenska, v okrese Veľký Krtíš, na krásnom južnom svahu v oblasti plnej viníc a pivníc.
Rodinná vila má dych berúci výhľad na okolitú krajinu a z terasy sa naskytá 180-stupňový výhľad na kopce a údolia.

Táto oblasť je veľmi čistá a pokojná. Je to jedna hodina od letiska z Budapešti, 2,5 hodiny od viedenského letiska. 2 hod od Bratislavy.

Vila má rozlohu 380m2, 5 spální, 3 kúpeľne, veľkú obývaciu izbu 85m2, wellness miestnosť s vírivkou a infrasaunou, garáž pre 2 autá, špajza 12 m2, záhradný domček. Španielske strešné škridly vyrobené la Escandella.
Vyhrievaný bazén o rozlohe 8m x 4m s automatizovaným systémom slanej vody. Bazén je krytý, preto je možné ho využívať od apríla do októbra.
K dispozícii je detský kút a 3 terasy.

Plocha pozemku je 5000m2 s 2 samostatnými vstupnými bránami. Vila má kombinované kúrenie: podlahové kúrenie na báze infračerveného žiarenia, klimatizácia s vykurovacím efektom a krb. Okná majú trojsklo vrátane vonkajších automatických žalúzií.
Dom je vybavený poplašným systémom pripojeným k mobilnému zariadeniu. Kamerový systém s 8 kamerami schopný ovládať cez mobilné zariadenie. K dispozícii je tiež internet (wifi) a 2 samostatné satelitné systémy.

Podobné realitné ponuky - Vila, Veľký Krtíš

5 izbová rodinná vila, Veľký Krtíš
Predaj 799.000,- €
5 izbová rodinná vila, Veľký Krtíš

Táto pôvabná vila v stredomorskom štýle sa nachádza v južnej časti Slovenska, v okrese Veľký Krtíš, na krásnom južnom svahu v oblasti plnej viníc a pivníc.Rodinná vila má dych...

Vila 5000 m2 Veľký Krtíš
Názov Cena Druh Plocha Lokalita Typ
5 izbová rodinná vila, Veľký Krtíš 799.000,- € Vila 5000 m2 Veľký Krtíš predaj