5 - izbový Rodinný dom Bodroghalom - Maďarsko

Ľutujeme, ale ponuka ktorú hľadáte, bola odstránená. Našou snahou je zverejňovať len aktuálne ponuky.

BROKER-REAL... realitná kancelária ponúka na predaj 5 izbový rodinný dom v obci Bodroghalom. Hlavnú stavbu tvorí 1 podlažný rodinný dom čiastočnč podpivničený, postavený v roku 2001. Prístup na rovinatý pozemok v tvare obdĺžnika je drevenou bránou z asfaltovej komunikácie v prednej časti domu. Pozemok je oplotený, delený na časť predzáhradka, dvor predný a dvor zadný, veľká zatrávnená záhrada. Parkovanie možné na dvore, alebo v garáži , ktorá je súčasťou domu. Lokalita: Obec je vzdialená 15 km od mesta Sátoraljaújhely a 18 km od Sárospataku. Nehnuteľnosť je umiestnená v nezáplavovom pásme na rovinatom pozemku. Bez ťarchy, voľná po dohode, spravidla do troch týždňov.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk : ID- 743
Plochy: Pozemok 2270 m2, úžitková plocha 150 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: tehla. Stropy sú betónové. Podlaha: dlažby, plávajúca podlaha. Steny: omietky. Vonkajšia omietka: fasádna omietka. Okná: drevené. Dvere : drevené. Strecha je typu sedlová, prikrytá pálenou škridľou, na drevenom krove. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom. Plynová prípojka na zemný plyn v dome. Kanalizácia obecná. Kúrenie ústredné plynovým bojlerom a panelovými radiátormi v každej obytnej izbe. Voda je z obecného vodovodu, ohrev teplej vody plynovým bojlerom. Celkový stav nehnuteľnosti: dobrý technický stav, v stave bez ďalšej investície.
Popis miestností: vyvýšené prízemie : vyžívané ako obytná plocha s veľkou priestrannou kuchyňou a jedálňou s východom na priestrannú terasu, obývačka, 2 spálne, detská izba, kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom, samostatné WC
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa poplatky: kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom autorizovaného právnika, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov, tlmočenie pred úradmi.
Ďalšie informácie obdržíte v našej kancelárii, termín osobného stretnutia alebo obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + .
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Podobné realitné ponuky - Rodinný dom, Cigánd

5 - izbový Rodinný dom  Bodroghalom - Maďarsko
Predaj Cena v RK
5 - izbový Rodinný dom Bodroghalom - Maďarsko

<p><strong>BROKER-REAL...</strong> realitná kancelária ponúka na<strong> predaj 5 izbový rodinný dom v obci Bodroghalom.</strong> Hlavnú stavbu tvorí 1 podlažný rodinný dom čiastočne podpivničený, postavený v roku 2001. Prístup na...

Rodinný dom 150 m2 Bodroghalom
Názov Cena Druh Plocha Lokalita Typ
5 - izbový Rodinný dom Bodroghalom - Maďarsko Cena v RK Rodinný dom 150 m2 Bodroghalom predaj