ZREKONŠTRUOVANÁ Garsónka, Stará Ľubovňa, Tatranská ulica

Ľutujeme, ale ponuka ktorú hľadáte, bola odstránená. Našou snahou je zverejňovať len aktuálne ponuky.

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/HL

POPIS BYTU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom GARSÓNKU v lokalite Stará Ľubovňa, Tatranská ulica, nachádzajúca sa na 4. poschodí v 4-poschodovom bytovom dome, bez výťahu, výmera bytu 18 m2. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne spolu s WC a jednej izby, v ktorej sa nachádza kuchynský kút. K dispozícii je aj PIVNICA a spoločná LODŽIA na medziposchodí.

STAV BYTU:
V byte prebehla nedávno KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA, nové murované jadro, podlahy, dlažba na chodbe a v kúpeľni. V izbe je kuchynská linka vybavená sporákom s elektrickou rúrou. Bytový dom je ZATEPLENÝ a má zrekonštruované spoločné priestory. Vhodný pre maximálne 2 osoby, bez zvierat.
Byt je voľný ihneď, vhodný aj na dlhodobý podnájom.

PLATBY:
Mesačný nájom vrátane energií je vo výške 320,- EUR. Pri podpise zmluvy záujemca hradí depozit vo výške 500,- EUR (depozit bude vrátený pri ukončení nájmu) a províziu realitnej kancelárii vo výške 250,- EUR.

LOKALITA:
Bytový dom sa nachádza v krásnom prostredí sídliska Západ, s veľkou výhodou blízkosti obchodného centra Družba, TESCO a autobusovej zastávky. Okolie je doplnené parkovacími miestami v tesnej blízkosti bytového domu.

Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť prenajať si tento útulný byt už dnes. Kontaktujte realitnú kanceláriu AXIS REAL a zarezervujte si prehliadku tohto bytu!

/ PRENÁJOM / GARSÓNKA / STARÁ ĽUBOVŇA / ZREKONŠTRUOVANÁ / TATRANSKÁ ULICA /

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.

Podobné realitné ponuky

ZREKONŠTRUOVANÁ Garsónka, Stará Ľubovňa, Tatranská ulica
Prenájom 220,- €/mes.
ZREKONŠTRUOVANÁ Garsónka, Stará Ľubovňa, Tatranská ulica

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/HLPOPIS BYTU:Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom GARSÓNKU v lokalite Stará Ľubovňa, Tatranská ulica, nachádzajúca sa na 4. poschodí v 4-poschodovom bytovom...

Garsónka 18 m2 Stará Ľubovňa / Tatranská
Názov Cena Druh Plocha Lokalita Typ
ZREKONŠTRUOVANÁ Garsónka, Stará Ľubovňa, Tatranská ulica 220,- €/mes. Garsónka 18 m2 Stará Ľubovňa
Tatranská
prenájom