BABONY TRE - Rezidenčný dom v lukratívnej časti Starého Mesta

Prečítajte si viac o lokalite
Bratislava - Staré Mesto
Štát.: Slovensko
Mesto.: Bratislava - Staré Mesto
Lokalita.: Bratislava - Staré Mesto
Ulica.: Gorazdova
222 m²
810 m²
4
áno
predaj - Rodinný dom
Cena v RK
Ponúknite vlastnú cenu

3634x zobrazená v zozname / 178x zobrazená detailne / 178x zobrazená detailne tento mesiac

Ponúkame Vám na predaj novostavbu samostatne stojaceho rodinného domu, ktorá sa nachádza v najlukratívnejšej zóne hlavného mesta Bratislavy v oblasti Slavína, Horského parku, na miernom južnom svahu Kalvárie s východo-juhozápadnou orientáciou domu s výhľadom na zeleň Horského parku.

DOM:
Rezidenčný rodinný dom je dispozične navrhnutý ako štvorpodlažná jednobytová vila alebo ako dva samostatné byty, pričom byt na dvoch horných podlažiach má k dispozícii terasu na každom podlaží a byt na dvoch spodných podlažiach, okrem terasy z dvoch strán jedného podlažia a terasy najnižšieho podlažia, má k dispozícii vlastnú súkromnú záhradu.

DISPOZÍCIA


Rezidenčný rodinný dom má pod celou stavbou čiastočne zapustené podlažie, ďalšie dve podlažia a tretie najvyššie ustúpené podlažie s terasou s výmerou viac ako 90 m² orientovanou do vnútornej južnej záhrady a na zeleň Horského parku.

Vnútornú dispozíciu jednobytového rodinného domu na najspodnejšom podlaží tvorí vnútorné fitnes a wellness zázemie (suchá sauna, parná sauna, vírivka), spoločenský priestor s kuchynským ostrovčekom a výstupom na terasu smerom do vnútornej južnej záhrady s prípravou na vonkajší bazén.

Vyššie podlažie s tromi izbami, každá s vlastným šatníkom a kúpeľňou s WC, slúži jednotlivým členom rodiny, pričom každá izba má svoj vlastný šatník, hygienické zázemie a výstup na terasu. Súčasťou tohto podlažia je samostatný priestor s čajovou kuchynkou a kúpeľňou s WC, ktorý je možné využiť ako televíznu alebo fitnes miestnosť, príp. samostatné ubytovanie napr. pre vychovávateľky, šoféra, kuchárky a pod.

Na prízemí sú navrhnuté reprezentačné spoločenské priestory so šatníkom na odloženie kabátov pre návštevy, s uzavretým priestorom práčovne, kúpeľňou s WC a veľkým obývačkovo-jedálenským priestorom s krbom a otvorenou kuchynskou časťou s kuchynským ostrovčekom s výstupom na terasu s nádherným výhľadom do vnútornej južnej záhrady a na zeleň Horského parku. Najvyššie ustúpené podlažie je navrhnuté s dvomi samostatnými izbami s kúpeľňou s WC.

MOŽNOSTI ÚPRAV:


Doslova jednou priečkou je možné celú stavbu rozdeliť na dva byty. Horný menší trojizbový byt s dvomi kúpeľňami, so šatníkom a s práčovňou, umiestnený na prízemí a na najvyššom ustúpenom podlaží, ostáva dispozične totožný s dispozíciou na dvoch horných podlažiach jednobytovej stavby, iba časť prízemia sa uzavrie, čím vznikne vstupný priestor spoločný pre oba byty s vnútorným vstupom do oboch bytov a s výťahom so vstupmi na každé podlažie. Vlastná kotolňa a elektromiestnosť slúžiaca výlučne hornému bytu sú prístupné z priestoru spoločnej garáže.

Spodný byt na dvoch spodných podlažiach má otočenú dispozíciu. Súkromná časť na vyššom podlaží bytu obkolesená z dvoch strán terasou slúžiaca jednotlivým členom rodiny ostáva dispozične totožná s dispozíciou podlažia jednobytovej stavby, s tromi samostatnými izbami, každá s vlastnou kúpeľňou s WC a vlastným šatníkom a výstupom na terasu. Súčasťou tohto podlažia je samostatný priestor s čajovou kuchynkou a kúpeľňou s WC, ktorý je možné využiť ako televíznu alebo fitnes miestnosť, príp. samostatné ubytovanie napr. pre vychovávateľky, šoféra, kuchárky a pod. Najspodnejšie podlažie je dispozične upravené na reprezentačné spoločenské, ale aj rodinné účely s veľkým obývačkovo-jedálenským priestorom s krbom a otvorenou kuchynskou časťou s kuchynským ostrovčekom s výstupom na terasu smerom do vnútornej južnej záhrady, s ďalšou uzavretou kuchyňou, hosťovským WC, kúpeľňou s práčovňou, so skladom a s vlastnou kotolňou slúžiacou výlučne spodnému bytu. K spodnému bytu prináleží súkromná záhrada s výmerou cca 570 m2 s bočným dvorom, bočnou západnou záhradou a z južnej strany so zadným dvorom s prípravou na vonkajší bazén.

POZEMOK A VSTUP:


Zo severnej strany rezidenčnej vily je vstup z ulice vrátane vjazdu do garáže pre dve vozidlá s možnosťou ďalšieho parkovania na bočnom dvore. Zastavaná plocha objektom je 222 m2. Celková zastavaná plocha rodinného domu spolu s terasami a lodžiami je 750 m2. Celková plocha pozemku je 810 m2 Z vedľajšej Gorazdovej ulice je vytvorený aj tzv. „bezpečnostný“ vstup s možným prístupom k rodinnému domu.

CENA:


Ďalšie informácie a cena je na vyžiadanie v realitnej kancelárii. Majiteľ si vyhradzuje právo komu a za akých podmienok svoju nehnuteľnosť prevedie.

O kompletné profesionálne služby vrátane sprocesovania/spracovania kúpy, predaja alebo prenájmu nehnuteľnosti a samozrejme aj zabezpečenia financovania kúpy nehnuteľnosti sa stará kancelária Babony TRE. Prípravu nehnuteľnosti na fotenie, fotografa, grafika, či homestage-ing zabezpečuje rovnako naša kancelária.

Tešíme sa na VásTeam Babony TRE

Ponuka má aj pôdorys

Zobraziť pôdorys

Informujte sa o ponuke kým je aktuálna!

V súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzujem odoslaním správy správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Čestne vyhlasujem, že udeľujem prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním osobných údajov v rozsahu položiek formuláru na účel kontaktovania ma a posielania vyhovujúcich realitných ponúk (súhlas je možné odvolať).

Podrobné informácie

Rozloha pozemku810 m²
Zastavaná plocha222 m²
Celková rozloha750 m²
Počet poschodí4
Statusaktívne
Odvoz odpaduáno
Kúpeľňavaňa a sprchovací kút
Vykurovanieáno
Lódžiaáno
Terasaáno
Inžinierske sieteáno
Predzáhradkaáno

Vaše hodnotenie ponuky