Prázdninové trendy: Chalupy bez vody a bez signálu!

Prázdninové trendy: Chalupy bez vody a bez signálu!Dnes sú moderné čisté dvory – anglický trávnik, tuje, upravené kríky, ozdobná výsadba, pár odvážlivcov sa ešte nechá nahovoriť na ovocné stromy. Na bezchybne pokosenom trávniku sa vyníma lavička, možno pieskovisko, hojdačka, šmykľavka... Ale je to pre deti to pravé?


Prázdninové trendy: Chalupy bez vody a bez signálu!Prázdniny na dedine majú svoje čaro. Dvory starých rodičov skrývajú mnoho zákutí, v ktorých deti môžu objavovať úplne iný svet ako v škole či doma v panelákoch. Je pre nich zážitkom nakŕmiť zajace, nasypať sliepkam zrno a poobede ísť s malou dušičkou pozrieť, či na správnom mieste nájdu aj vajíčka.


Prázdninové trendy: Chalupy bez vody a bez signálu!Dnešné deti sa zvyknú hojdať na plastových húpačkách, kedysi stačila doska, lano a konár a húpačka bola na svete. Neboli ani nafukovacie bazény, postačila stará plechová vaňa. Dvory majú aj svoju špecifickú vôňu, ktorá odzrkadľuje druhy hospodárskych zvierat, dozreté ovocie či závan kompostu. Ak sa zmieša s vôňou z babičkinej kuchyne... Ach! Leto!
Novým trendom je, že práve cez prázdniny sa ľudia utiekajú na vidiek, chcú ticho, pokoj, prírodu... Chcú prázdniny ako kedysi na dedine u babky. Preto vyhľadávajú chalupy na samote, niekedy dokonca aj bez signálu, internetu, vody či elektriny. Takéto zážitkové pobyty na vidieku alebo v lese sú dobrodružstvom pre deti aj dospelých. Lebo menej je niekedy viac a na to, aby sme zažili úžasné leto, nepotrebujeme drahé rezorty.

Ak ste vy práve teraz zatúžili po chalupe, pozrite si našu ponuku.

Zdroj: ZoznamRealit.Sk

Prázdninové trendy: Chalupy bez vody a bez signálu! Prázdninové trendy: Chalupy bez vody a bez signálu! Prázdninové trendy: Chalupy bez vody a bez signálu! Prázdninové trendy: Chalupy bez vody a bez signálu!


Ďalšie zaujímavé články

Nebojte sa tmavej v interiéri, je elegantná a zútulňuje

Nebojte sa tmavej v interiéri, je elegantná a zútulňuje

Farby, materiály, štýly, doplnky... Zariaďovanie interiérov je v dnešnej dobe náročné, lebo na trhu nájdete kvantum možností ako si zariadiť domov. Ale! Vôbec sa nedá uplatňovať pravidlo, že si človek kupuje to, čo sa mu páči, lebo z toho môže nakoniec vzniknúť poriadny chaos. V ... Čítať ďalej

Nevedela čo s pozemkom, tak začala pestovať čučoriedky

Nevedela čo s pozemkom, tak začala pestovať čučoriedky

Jana Dittrichová je príkladom podnikateľky, ktorej „nechcený“ pozemok zmenil život. Vyše trojhektárový kus pôdy pri Bratislave sa pokúšala predať tri roky. Keďže sa nachádza v extraviláne a nedalo sa tam stavať, nebol oň záujem. Preto začala uvažovať akoby sa dal využiť a nakonie ... Čítať ďalej


Top partner v realitách

Realitná kancelária HALO reality s. r. o.

HALO reality s. r. o.

www.cielenareklama.sk

Dostaňte vaše ponuky na Facebook a Google

www.cielenareklama.sk

Sledujte nás na Facebook-u!

Reklama

na ZoznamRealit.sk

Tento banner máme rezervovaný pre vás!