Realitynder – láska k bytu na prvý pohľad
Realitynder – láska k bytu na prvý pohľad

Realitynder – láska k bytu na prvý pohľad

Za projektom Realitynder stojí partia mladých ľudí, ktorí sa rozhodli robiť realitnú inzerciu inak, po novom, tak aby to vyhovovalo vekovej kategórii od 25 do 40 rokov. Práve oni totiž hľadajú bývanie najčastejšie. Najprv sa sťahujú od rodičov do štartovacieho bytu, neskôr s partnerom do väčšieho a s prichádzajúcimi deťmi zvažujú rodinný dom.
Umelá inteligencia vie zhodnotiť, o čo máte záujem, a zobrazí vyhovujúce ponuky.
Realitynder je určený mladšej generácii.

Šetríme čas

Revolučnou novinkou na portáli Realitynder.sk je využívanie strojového učenia a umelej inteligencie, ktorá dokáže rozoznať potreby ľudí hľadajúcich nielen vhodného partnera, ale aj nehnuteľnosť. „Ak si záujemca o kúpu nehnuteľnosti prezrie niekoľko inzerátov, umelá inteligencia vie zhodnotiť, o čo má záujem, a zobraziť mu vyhovujúce ponuky,“ vysvetlil Jakub Žilinčan, jeden zo zakladateľov Realitynder. Celý systém je určený pre mobilné zariadenia, na ktorých si vie človek v krátkom čase pozrieť množstvo ponúk a dohodnúť niekoľko obhliadok.

Realitnej kancelárii sa stačí zaregistrovať, poskytnúť API údaje a môže hneď inzerovať.

Revolúcia v predaji

Revolučné nie je iba zobrazovanie inzerátov, ale aj ich automatický presun do tejto aplikácie. Realitné kancelárie sa tak vyhnú možným problémom s exportom. „Vďaka API rozhraniu sme napojení na realitný softvér backOFFICE®. Realitnej kancelárii sa stačí zaregistrovať, poskytnúť API údaje a už na druhý deň sú jej inzeráty na portáli Realitynder.sk. Táto služba je bezplatná a nevyžaduje si žiadne náklady,“ uviedol J. Žilinčan. Makléri oceňujú aj pokročilé štatistiky, ktoré im prezradia, aký výkonný je inzerát, či ľudí zaujal alebo nie. „Na analýzu inzerátu využívame desiatky signálov od užívateľov. Ako dlho si prezerali inzerát, ako podrobne, koľko fotiek si zobrazili a či na inzerát reagovali,“ dodal J. Žilinčan.

Realitynder - efektívne hľadanie nehnuteľností

Využite bezplatný štart

Keďže ide o novinku na slovenskom realitnom trhu, registrácia realitných kancelárií je bezplatná. Ak chcete byť na Realityndri medzi prvými, registrovať sa môžete tu: https://www.realitynder.sk/backoffice#registracia

Zdroj: Realitynder.sk

Publikované: 20.10.2020