ZoznamRealit.Sk sa rozširuje: Nová aplikácia Reality pre Andriod
ZoznamRealit.Sk sa rozširuje: Nová aplikácia Reality pre Andriod

ZoznamRealit.Sk sa rozširuje: Nová aplikácia Reality pre Andriod

Viac ako šesť mesiacov vyvíjal realizačný tím ZoznamRealit.Sk novú aplikáciu Reality, ktorú si môžete bezplatne stiahnuť na svoj telefón s Android-om. Odteraz budete mať aktuálny prehľad noviniek stále po ruke v telefóne a už vám neunikne žiadna novinka v ponuke nehnuteľností na predaj či prenájom. Veď byty pribúdajú každou sekundou...
Nehnuteľnosti si môžete podrobne roztriediť podľa vlastných požiadaviek – lokalita, rozloha, cenové rozpätie, čo je výborný nástroj na hľadanie presne toho, čo potrebujete.

Používatelia aplikácie oceňujú vizuálnu stránku aplikácie, jej jednoduché používanie a prehľadnosť. Nehnuteľnosti si môžete podrobne roztriediť podľa vlastných požiadaviek – lokalita, rozloha, cenové rozpätie, čo je výborný nástroj na hľadanie presne toho, čo potrebujete. Aplikácia si dokáže vaše vyhľadávanie a zoznam ponúk aj zapamätať a vyhľadávať môžete aj podľa zvolených slov (fulltext). Aplikácia Reality ku každej vyhľadanej nehnuteľnosti ponúka galériu fotografií, zobrazenie polohy na mape a priame kontakty na realitné kancelárie.


Bratislavská mestská časť Lamač

„Spustenie aplikácie pre nás znamená rozšírenie služieb pre ľudí, ktorých zaujíma dianie na realitnom trhu. Zároveň je výbornou pomôckou pre realitné kancelárie a maklérov, lebo môžu službu využívať v teréne, aby mali najaktuálnejšie informácie. Veď ponuky pribúdajú každou sekundou a takto môžu nehnuteľnosť ihneď ponúknuť klientovi,“ vysvetľuje účel aplikácie Reality jej spoluautor a prevádzkovateľ portálu ZoznamRealit.Sk Marek Šubrt. Teší ho, že si používatelia pochvaľujú jej fungovanie, mnohé konkurenčné aplikácie totiž padajú a nespĺňajú tak svoj účel. Realitné kancelárie profitujú z ďalšieho zdroja dopytov a tešia sa z väčšieho záujmu o ich ponuky. Na inzerát sa totiž dá reagovať priamo z telefónu priamym vytočením telefónneho čísla na makléra, či rýchlou reakciou cez email. Ponuky sa samozrejme dajú aj zdielať na Facebook, či Google +, čo zvyšuje ich predajnosť a záujem o ne.

Zdroj: Redakcia ZoznamRealit.Sk

Publikované: 18.2.2014