BUSINESS HOTEL S REŠTAURÁCIOU NA ÚPÄTÍ MALÝCH KARPÁT

Ľutujeme, ale ponuka ktorú hľadáte, bola odstránená. Našou snahou je zverejňovať len aktuálne ponuky.

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom hotel na úpätí Malých Karpát v Bratislave - Záhorská Bystrica. Je strategicky situovaný v blízkosti diaľnice D2 a od centra mesta je vzdialený 10 km. Výborná poloha, jednoduchý prístup, maximálny komfort a všestranné možnosti využitia tohto zariadenia ho robia vyhľadávaným a veľmi lukratívnym.

Hotel pozostáva z dvoch nadzemných podlaží. K dispozícii je tu kompletne vybavená kuchyňa s príslušenstvom, klimatizovaná reštaurácia, vonkajšia terasa, salónik s maximálnym súkromím a miestnosťou využívanou na svadby či oslavy, recepcia, kancelárie, skladové priestory, sociálne zariadenia, 10 izieb na 1. nadzemnom podlaží a 12 izieb na 2. nadzemnom podlaží (z toho dva samostatné apartmány). Priestory hotela, vrátane izieb, sú reprezentatívne a zrekonštruované. V areáli objektu je detské ihrisko a dostatočne veľké parkovisko. Okolie hotela je udržiavané s okrasnými drevinami. Priestory objektu sú vhodné na rôzne rodinné podujatia, oslavy či firemné akcie. V tesnej blízkosti hotela sa nachádza jazdecký či golfový areál. Súčasťou budovy je reštaurácia na 1. nadzemnom podlaží a vináreň, resp. druhá časť reštaurácie, ktorá sa nachádza v suteréne objektu. Vináreň prešla v roku 2020 rozsiahlou rekonštrukciou. Má veľmi príjemnú atmosféru. Pri rekonštrukcii sa dbalo na zachovanie pôvodných prvkov.

ZÁKLADNÉ ÚDAJE:
* lokalita: Bratislava - Záhorská Bystrica
* business hotel na úpätí Malých Karpát
* pozemok s výmerou 3.208 m2
* úžitková plocha: 2.654,83 m2
* počet izieb: 22 (vrátane dvoch apartmánov) - možnosť rozšírenia o ďalších 5 izieb
* rýchle napojenie na diaľnicu, ľahká dostupnosť do centra Bratislavy

CENA: 3.000,-EUR/mesiac + energie + DPH
V cene je zahrnuté vypracovanie nájomných zmlúv a preberacích protokolov.

ID:

© Text je autorským dielom a majetkom 1.BCR GROUP
Všetky prezentované údaje zverejnené v tomto inzeráte majú informatívny charakter a žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť 1.BCR s.r.o. nenesie za ich správnosť, úplnosť a presnosť žiadnu zodpovednosť.


Podobné realitné ponuky