Exkluzívny priemyselný areál v lukratívnej lokalite

Ľutujeme, ale ponuka ktorú hľadáte, bola odstránená. Našou snahou je zverejňovať len aktuálne ponuky.

CASMAR RK - Exkluzívna ponuka areálu s budovou (kancelárie, sklad a výroba) v lukratívnej, priemyselnej časti Trnavy.

Budova sa nachádza na Bulharskej ulici 37/D v priemyselnej zóne, v širšom centre mesta. Postavená v roku 2005. Je v blízkosti výpadovky na diaľnicu D1 a R1 smer Bratislava, Nitra a Trenčín. Prístup k objektu je kamiónovou dopravou, až k expedičnému skladu budovy. Sklad je bez nájazdovej rampy.

Plocha pozemku je 3535 m2. Zastavaná úžitková plocha budovy je 1420 m2. Z toho kancelárska časť je 176 m2, sociálne zázemie má 72 m2, skladové priestory spolu 1174 m2. Parkovacích miest pre osobné autá je v prednej časti 16, v zadnej časti 4 no kapacita sa dá zväčšiť.

Budova je vykurovaná zemným plynom, elektrická prípojka je na 3 x 300 Ampér, napojená na mestský rozvod vody, vlastná studňa, spevnené plochy a budova odkanalizovaná cez odlučovač ropných látok. Monitorovaná je vonkajšími aj vnútornými kamerami, zabezpečovacím systémom, požiarnymi hlásičmi, prípojka na optický internet s rozvodmi po celej budove. Okolie budovy je s udržiavanou zeleňou a trávnikom s pravidelnou starostlivosťou.

Kancelárie sú komplet zariadené nábytkom a sedačkami, klimatizáciou, sociálne zariadenia a kuchyne zariadené komplet.

Objekt je zhotovený z tehly Porotherm Profi 38, v halách sú pancierové podlahy o hrúbke 200 mm , opatrené epoxidovým náterom. Osvetlenie v hale č.1 je LED panelmi, v Hale č.2 je kombinované LED panelmi a neónovými trubicami, v sklade sú svetlovody s neónovými svietidlami.

Hala č.1 a č. 2 je klimatizovaná, vybavené sú vzduchotechnikou riadenou programovateľnou jednotkou/ prívod a odvod vzduchu z vonku/, s rozvodom stlačeného vzduchu 10 MPa. Svetlá výška je 330 cm.

V Hale č.2 sú dva príručné sklady , jeden je určený na skladovanie nebezpečných, horľavých látok, s požiarnym uzáverom a odsávaním vzduchu pri vstupe do skladu.
Prechod z Haly č.2 do skladu s regálovým systémom je oddelený požiarnym automatickým uzáverom.
Skladová hala – regálový systém pre 200 ks EUR paliet, svetlá výška skladu je 330 cm. Naskladňovanie je riešené cez medzisklad rolovacou bránou o rozmere 300 x 300 cm.

Objekt je vhodný na bezprašnú , čistú výrobu alebo montáž, s požiadavkou na vysoko hygienické prostredie, malo a veľkoobchod, skladovanie, s maximálnym počtom zamestnancov 20.

Pre viac informácií o cene, pôdorys alebo obhliadku ma kontaktujte na tel.č: Ondrej Cíferský

Podobné realitné ponuky - Výrobné priestory, Trnava

PREDAJ - ZNÍŽENÁ CENA! Areál s budovami na podnikanie,Trnava
Predaj 608.000,- €
PREDAJ - ZNÍŽENÁ CENA! Areál s budovami na podnikanie,Trnava

Realitná kancelária LEXXUS ponúka na predaj v bývalom objekte TAZ uzavretý areál vhodný na podnikanie v meste Trnava.Areál má rozlohu 2422 m2 na ktorom sú postavené 2 budovy s...

Výrobné priestory 2422 m2 Trnava / Coburgova 84
Priemyselná budova, Smolenice
Predaj 370.000,- €
Priemyselná budova, Smolenice

Ponúkame priemyselnú budovu v areály priemyselného závodu. Konštrukcia - oceľová konštrukcia/železobetón/YTONG/panel. Dispozíciu na štyroch podlažiach tvoria výrobné, skladové, administratívne priestory spoločne s výťahom a zázemím. Budova je z časti rekonštruovaná...

Výrobné priestory 0 m2 Smolenice
KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ VÝROBNÝ AREÁL, TRNAVA
Predaj 1.300.000,- €
KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ VÝROBNÝ AREÁL, TRNAVA

TREBA VIDIEŤ - znalecká hodnota nehnuteľnosti je 2.600.000,-€ Klient ponúka na predaj areál na podnikateľské účely o veľkosti pozemku 6377 m2 nachádzajúci sa na Orešanskej ceste Trnava...

Výrobné priestory 6377 m2 TRNAVA / Orešanská
Exkluzívny priemyselný areál v lukratívnej lokalite
Predaj 1.845.000,- €
Exkluzívny priemyselný areál v lukratívnej lokalite

CASMAR RK - Exkluzívna ponuka areálu s budovou (kancelárie, sklad a výroba) v lukratívnej, priemyselnej časti Trnavy.Budova sa nachádza na Bulharskej ulici 37/D v priemyselnej zóne, v širšom centre...

Výrobné priestory 3535 m2 Trnava / Bulharská
Názov Cena Druh Plocha Lokalita Typ
PREDAJ - ZNÍŽENÁ CENA! Areál s budovami na podnikanie,Trnava 608.000,- € Výrobné priestory 2422 m2 Trnava
Coburgova 84
predaj
Priemyselná budova, Smolenice 370.000,- € Výrobné priestory 0 m2 Smolenice predaj
KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ VÝROBNÝ AREÁL, TRNAVA 1.300.000,- € Výrobné priestory 6377 m2 TRNAVA
Orešanská
predaj
Exkluzívny priemyselný areál v lukratívnej lokalite 1.845.000,- € Výrobné priestory 3535 m2 Trnava
Bulharská
predaj