*VIDEO * - GALANTA - Dvojpodlažný 4-izbový byt

Ľutujeme, ale ponuka ktorú hľadáte, bola odstránená. Našou snahou je zverejňovať len aktuálne ponuky.

CASMAR RK - *** GALANTA - BYTOVÝ DOM Excellent *** - Mezonetový dvojpodlažný atypický a elegantný 4- izbový byt je situovaný v novostavbe bytového domu Excellent - Clemetisove sady, v širšom centre mesta Galanta. Priestor disponuje úžitkovou plochou 93,50 m2, interiér má unikátnu priestrannú dispozíciu s dostatkom denného svetla vďaka obojstrannému vsadeniu okien - vhodný aj na podnikateľské účely.

Kolaudácia bytového domu prebehla v roku . V bytovom dome sa nachádza na prízemí 5 obchodných priestorov a vstup do 5 dvojpodlažných bytov, ktoré sa nachádzajú na 1. poschodí a podkroví.

DISPOZíCIA:
Nachádzajú sa tu 4 miestnosti s kuchyňou, jedna kúpeľňa a samostatné WC. Do bytu sa vstupuje zo slnečnej pavlače do väčšej haly s vchodom do samostatného WC. Prvá miestnosť je spojená s kuchyňou, druhá časť prízemia má terasové okno a schody do podkrovia. Na poschodí sú dve nepriechodné miestnosti a veľká príjemná kúpeľňa , z toho jedna miestnosť disponuje podkrovným vsadením okna ( elegantný dizajn ). Miestnosti sú k sebe otočené zrkadlovo. Priestor má celkovo veľmi dobrú praktickú dispozíciu s funkčným a štýlovým využitím životného priestoru.

PRÍZEMIE:
- Vstupná hala
- Samostatné WC
- Kuchyňa prepojená s presvetlenou otvorenou miestnosťou
- Druhá obytná miestnosť s točivým schodiskom do podkrovia

DRUHÉ POSCHODIE:
- Hala
- 2x samostatná miestnosť
- 1x väčšia kúpeľňa

STAV a FUNKČNOSŤ:
- Byt má samostatný elektromer, plynomer a kotol na kúrenie a výrobu teplej vody
- Relatívne nové priestory
- Plávajúce podlahy, plastové okná, žalúzie
- Vhodný aj na podnikateľské účely
- Výborná centrálna lokalita
- Mesačné náklady: cca 40€ poplatok do správy ( záloha na studenú vodu, odmena správcovi, udržiavanie spoločných priestorov)

LOKALITA:
Absolútny bonus je perfektná dostupnosť na autobusovú alebo vlakovú stanicu, pri bytovom komplexe je takisto obchodný dom Tesco ( 3 min ) a v úplnom dosahu množstvo komunitných služieb ( v rámci bytového domu alebo pri dome ), taktiež menšie ihrisko. Galanta má príjemné prostredie, východne od mesta preteká rieka Váh a Derňa, západne Dudváh. Sú tu veľmi dobré klimatické podmienky a je dôležitou križovatkou železničných tratí Galanta – Leopoldov a Bratislava – Štúrovo.

Parkovanie bezproblémové pri dome.

Cena : 96.000 EUR- vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti, právneho servisu a hypotekárneho poradenstva.

K dispozícii okamžite - Pre ďalšie informácie prosím kontaktujte makléra - Katarína Brčáková - . English speaking.

Podobné realitné ponuky - 4-izbový byt, Galanta

VEĽKÝ 2 - POSCHODOVÝ  BYT  + PIVNICA + VLASTNÝ POZEMOK v obci Pata
Predaj 153.000,- €
VEĽKÝ 2 - POSCHODOVÝ BYT + PIVNICA + VLASTNÝ POZEMOK v obci Pata

Na predaj veľký 2 - poschodový , 4 -izbový  byt v rodinnom dome s 2 bytovými jednotkami .Podlahová plocha má výmeru : 135 m2 . K bytu prináleží veľká pivnica , podiel na...

4-izbový byt 135 m2 Pata / Stará Poštová
Predaj 3 izb.byt Vel´ký Grob Predaj 3 izb.byt Vel´ký Grob Predaj 61.000,- €
Predaj 3 izb.byt Vel´ký Grob

RK SIRRAH ponúka na predaj 3,5 izbový priestranný byt vo Veľký Grob. V obci je kompletná občianska vybavenosť Dispozícia bytu:Byt pozostáva zo troch väčších a jednej menšej samostatných nepriechodných...

4-izbový byt 76 m2 Veľký Grob
Názov Cena Druh Plocha Lokalita Typ
VEĽKÝ 2 - POSCHODOVÝ BYT + PIVNICA + VLASTNÝ POZEMOK v obci Pata 153.000,- € 4-izbový byt 135 m2 Pata
Stará Poštová
predaj
Predaj 3 izb.byt Vel´ký Grob 61.000,- € 4-izbový byt 76 m2 Veľký Grob predaj