Chalupa alebo pozemok s pekným výhľadom v obci Koplotovce

Ľutujeme, ale ponuka ktorú hľadáte, bola odstránená. Našou snahou je zverejňovať len aktuálne ponuky.

Slnečný pozemok na ktorom je postavená dvojizbová chalupa aj murovaná podpivničená chatka, ponúka viacero možností využitia. Pozemok je umiestnený vedľa obecného cintorína a jeho šírka v prednej časti je 24 m. V zadnej časti pozemku je postavená chalupa a murovaná podpivničená chatka. Chalupa je pôvodnom stave a jej konštrukciu tvorí pálená a nepálená tehla. Chatka (6 m x 3 m) postavená v 1980 roku, ktorej základ tvorí betónová pivnica sa nachádza na úplnom konci pozemku. Jedna z výziev pre pravých chalupárov, je zanechanie a zrekonštruovanie chalupy na rekreáciu alebo aj trvalé bývanie. Ďalšia možnosť využitia sa naskytne po zbúraní chalupy a využitia pozemku na stavebné účely. Výššia poloha pozemku poskytuje pekný výhľad na okolie a umiestnenie zaručuje že v budúcnosti vám tam nevyrastie neželaná výstavba.


Dispozícia chalupy: Vstup do domu vedie cez priechodnú izbu s maľovaným krbom. Z jednej strany sa nachádza kuchynka a z druhej spálňa. Záchod sa nachádza v miestnosti ktorá je pristavená k chalupe a slúži aj ako sklad.
Dispozícia chatky: Betónová pivnica disponuje dvomi miestnosťami a chatka ďalšími tromi.


IS: Vykurovanie v chalupe zabezpečuje krb a piecka na tuhé palivo. Chalupa disponuje obecnou vodou ale na pozemku sa nachádza aj studňa ktorú by bolo treba prečistiť. Odpad je riešený žumpou , kanalizácia v obci nie je. Elektrika 220 V.

 

Občianska vybavenosť materská škola, kúpalisko, potraviny, kompletná občianska vybavenosť sa nachádza v meste Hlohovec vziadelného 5 minút od obce.
Vzdialenosť od miest Hlohovec 6 km, Piešťany 15 km, Nitra 30 km, Trnava 30 km, Bratislava 80 km.

Podobné realitné ponuky - Chata, Hlohovec

Chalupa alebo pozemok s pekným výhľadom v obci Koplotovce
Predaj 95.000,- €
Chalupa alebo pozemok s pekným výhľadom v obci Koplotovce

Slnečný pozemok na ktorom je postavená dvojizbová chalupa aj murovaná podpivničená chatka, ponúka viacero možností využitia. Pozemok je umiestnený vedľa obecného cintorína a jeho šírka v prednej časti je 24 m. V zadnej...

Chata 75 m2 Koplotovce