Chrenová - Dlhá - Zrekonštruovaná Garsónka 19m2

Ľutujeme, ale ponuka ktorú hľadáte, bola odstránená. Našou snahou je zverejňovať len aktuálne ponuky.

REWIN vám ponúka na predaj Garsónka na Dlhej ulici v Nitre - časť Chrenová. Byt Vám ponúkne výmeru 19 m2 + veľká pivnica. Situovaný je na 5. poschodí. Garsónka je svetlá s pekným výhľadom na okolie.

Názor makléra:

Útulné a slnečné bývanie, ktoré vďaka svojej polohe ponúkne pokojné bývanie vo vyhľadávanej časti mesta. Čerstvo zrekonštruovaná nehnuteľnosť, ktorá je cielená rovnako pre mladšie či staršie vekové skupiny, ktoré tu nájdu všetko potrebné v pešej dostupnosti.

Bytový dom je po rekonštrukcii a tiež skvelo udržiavaný. Byt prešiel rekonštrukciou 08/2023, (kuch. linka a sprchový kút sú ešte nepoužívané), plastové okno, stierky, podlahy. Predáva sa so zariadením na fotkách (linka, obyv. stena, práčka).. Nízke mesačné náklady.


LOKALITA:

Bytový dom nájdete vo vyhľadávanej lokalite Chrenová - Dlhá ulica, čo znamená, že o prechádzky či aktivity každého druhu tu budete mať postarané. Tiež je tu fajn napojenie na cyklotrasy. V pešej dostupnosti nájdete LIDL, školy, športoviská, zdravotné strediská ProCare, Dzurilla centrum a pod, a MHD. Pri dome je dostatok parkovacích miest.

Podobné realitné ponuky - Garsónka, Nitra

Na predaj | Garzónka | TOP LOKALITA!!!
Predaj 83.000,- €
Na predaj | Garzónka | TOP LOKALITA!!!

Peter z RADO Reality Groupe Vám exkluzívne ponúka garsónku vo vyhľadávanej lokalite.Garzónka sa nachádza na konci slepej a tichej Ždiarskej ulici v Nitre.Byt je na 5/7 poschodí v...

Garsónka 21 m2 Nitra / Ždiarska
Názov Cena Druh Plocha Lokalita Typ
Na predaj | Garzónka | TOP LOKALITA!!! 83.000,- € Garsónka 21 m2 Nitra
Ždiarska
predaj