Dom, rekreačná chalupa v Slánských horách

Ľutujeme, ale ponuka ktorú hľadáte, bola odstránená. Našou snahou je zverejňovať len aktuálne ponuky.

.BROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj , 6 izbový Rodinný dom v Nyíri Maďarsko. Hlavnú stavbu tvorí 2 podlažný rodinný dom, postavený v roku 2000,po celkovej rekonštrukcii. Za domom sa nachádza záhrada a altánok. Prístup na rovinatý pozemok v tvare nepravidelného obdĺžnika je kovovou bránou z asfaltovej komunikácie v zadnej časti . Pozemok je oplotený, delený na časť predzáhradka, dvor predný a dvor zadný, zatrávnená záhrada. Parkovanie možné na dvore pre viac vozidiel. Lokalita: V obci žije 400 obyvateľov, je situovaná v tichom prostredí na rovinatom teréne. Obec je vzdialená 10 km od hraničného prechodu pri Košiciach. Turistika: rybolov, cykloturistika, obchody... Nehnuteľnosť je umiestnená v nezáplavovom pásme na rovinatom pozemku. Bez ťarchy, voľná po dohode, spravidla do týždňa. Predáva sa s kompletným zariadením.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk : ID- 678
Plochy: Pozemok 900 m2, úžitková plocha 220 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: tehla. Stropy sú drevené. Podlaha: dlažby, plávajúca podlaha. Steny: omietky. Vonkajšia omietka: fasádna omietka. Okná: drevené izolačným dvojsklom. Dvere exteriérové vchodové: 2 x drevené, interiérové dvere drevené. Strecha je typu sedlová, prikrytá pálenou škridľou, na drevenom krove. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom. Plynová prípojka na zemný plyn v dome. Kanalizácia žumpa. Kúrenie je podlahové teplovodné plynovým kotlom v každej obytnej izbe na poschodí, prízemie je vykurované panelovými teplovodnými radiátormi. Voda je z kopanej studne , ohrev teplej vody plynovým kotlom. Celkový stav nehnuteľnosti:veľmi dobrý technický stav, bez ďalšej investície. Nehnuteľnosť je vybavená poplašným zariadením a internetom.
Popis miestností: Suterén : využívaný ako obytná plocha s veľkou priestrannou kuchyňou, vybavenou barovým pultom , druhá kuchyňa vybavená kuchyňskou linkou a elektrospotrebičmi. Ďalšie miestnosti sú : priestranná hala, schodisko do podkrovia miestnosť využitelná ako šatník a dalšia izba vhodná podľa vašich predstav. V suteréne je samostatné WC z umyvadlom.
Podkrovie : využívané ako obytné, vchod dreveným schodiskom do haly so samostatným vstupom do troch spálni, každá vybavená kúpelňou a logiou.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa poplatky: kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom autorizovaného právnika, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov, tlmočenie pred úradmi.
Ďalšie informácie obdržíte v našej kancelárii, termín osobného stretnutia alebo obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + .
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Podobné realitné ponuky - Rekreačný apartmán, Sátoraljaújhely