Dom vidiecky, chalupa - Maďarsko Telkibánya

Ľutujeme, ale ponuka ktorú hľadáte, bola odstránená. Našou snahou je zverejňovať len aktuálne ponuky.

BROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj 1 izbový vidiecký dom Telkibánya - Maďarsko. Hlavnú stavbu tvorí jednopodlažný vidiecký dom. Pozemok je oplotený s prístupom z asfaltovej komunikácie kovanou bránou. Parkovanie možné na pozemku. Obec je vzdialená 6 km od hraničného priechodu Milhosť, umiestnená v krásnom horskom prostredí s možnosťou rekreácie v okolitých penziónoch. Turistika: cykloturistika, hubárčenie, rybolov. Nehnuteľnosť je umiestnená v nezáplavovom a nezosuvovom pásme. Bez ťarchy, voľná po dohode. Predáva sa bez zariadenia.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk : ID- 782
Plochy: Pozemok 2900 m2, úžitková plocha 70 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: kameň. Stropy sú drevené, podhľad omietka. Podlaha: dlažby, drevená podlaha. Steny: omietky. Okná: drevené. Dvere exteriérové vchodové:1x drevené, interiérové dvere drevené. Strecha je typu členitá, prikrytá pálenou škridlou na drevenom krove. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom. Kúrenie je ústredné s plynovými gamatkami. Voda je z obecného vodovodu, ohrev teplej vody elektrickým bojlerom. Celkový stav nehnuteľnosti: je potrebné dokončiť rekonštrukciu.
Popis miestností: predsieň, 1x izba, kuchyňa, kúpelňa a samostatné WC.

Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa poplatky: kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom autorizovaného právnika, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov, tlmočenie pred úradmi.
Ďalšie informácie obdržíte v našej kancelárii, termín osobného stretnutia alebo obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + .

Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Podobné realitné ponuky - Chata, Gönc