Dve chatky na polosamote - v Detve časť Piešť II.

Ľutujeme, ale ponuka ktorú hľadáte, bola odstránená. Našou snahou je zverejňovať len aktuálne ponuky.

TVOJ DOMOV, s.r.o., ponúka na predaj dve chaty v Detve, časť Piešť II. na polosamote - na pozemku o výmere cca 2159 m2 (m2 budú upresnené geometrickým plánom). Prvá chata pozostáva z prízemia a podkrovia. Na prízemí sa nachádza kuchyňa a izba s krbom. V podkroví sa nachádzajú dve miestnosti s loggiami. Druhá chata pozostáva zo suterénu, kde sa nachádza kúpeľňa a WC, na prízemí sa nachádza jedna miestnosť a na podkroví sa nachádza jedna miestnosť. Vedľa chát sa nachádza podzemná pivnica a vonkajší krb so sedením, ktoré tienia dve nádherné lipy. Inžinierske siete: elektrika 230/400 V, voda - studňa na pozemku, kúrenie lokálne na pevné palivo, prístup po asfaltovej komunikácii. Energetický certifikát nie je k dispozícii.
Prostredie je vhodné na aktívny aj pasívny oddych - poskytuje možnosť hubárčenia, turistiky, v blízkosti sa nachádzajú lyžiarske vleky, vodná nádrž Ružiná, ... výborná dopravná dostupnosť aj rýchlostnú komunikáciu na R7 - autobus, auto.

Podobné realitné ponuky - Chata, Detva

Predaj, chata Hriňová
Predaj Cena v RK
Predaj, chata Hriňová

Ponúkame na predaj chatu v peknom lesnom prostredí na okraji mesta Hriňová. Chata je situovaná v svahovitom teréne s orientáciou na severozápad. Nehnuteľnosť je v stave hrubej stavby s prípojkou...

Chata 1 m2 Hriňová
Názov Cena Druh Plocha Lokalita Typ
Predaj, chata Hriňová Cena v RK Chata 1 m2 Hriňová predaj