DVE SÝPKY

Štát.: Slovensko
Mesto.: Bratislava - Jarovce
Lokalita.: Bratislava - Jarovce
Ulica.: Jantárová
158.35 m²
3
3
4
áno
holopriestor
áno
2021
predaj - Kancelárie - Novostavba
Cena v RK

20981x zobrazená v zozname / 631x zobrazená detailne / 420x zobrazená detailne tento mesiac

Vaše hodnotenie ponuky

Zoznam nehnuteľností v projekte

Ponuka obchodných priestorov

Číslo Miestností Celková rozloha Podlažie Terasa Cena Stav
IV 1 333 m² 1 0.00 m² 590,130.00 € voľný

Ponuka kancelárií

Číslo Miestností Celková rozloha Podlažie Balkón/Terasa Cena Stav
III.B 4 296 m² 3 áno 559,738.00 € voľný
III.A 4 199 m² 3 áno 454,724.00 € voľný

RIVERS REAL ESTATE Vám ponúka výnimočnú investičnú príležitosť kúpy prémiovej nehnuteľnosti s pridanou hodnotou, súčasťou ktorej sú tri (3) samostatné priestory v projekte DVE SÝPKY. Pri kúpe nehnuteľnosti Vám v podobe stabilného nájomcu garantujeme 5% výnos p.a., ale rovnako sa môžete rozhodnúť využívať priestor na vlastné účely. K dispozícii sú tri (3) priestory, ktoré je môže kúpiť spolu ako balík alebo aj každý priestor zvlášť. V ideálnom prípade je táto príležitosť vhodná pre jedného investora, ktorý chce mať garantovaný výnos po dobu minimálne 5 rokov.

Ide o spojenie rezidenčného konceptu moderného bývania a trávenia voľného času. Hlavnou črtou projektu je industriálna architektúra a zachovanie historického objektu starej sýpky, na ktorej si dali záležať skúsení architekti zo štúdia Design factory.

Historická sýpka je súčasťou aktuálne zrealizovaného projektu Dve sýpky, kde sa v areáli vedľa samotnej historickej sýpky vybudovali dve polyfunkčné stavby s prevažujúcou obytnou funkciou. V jej priestoroch bude multifunkčná sála s kaviarňou a na vyšších podlažiach administratívne priestory. Sýpka je tvorená dvoma rovnobežnými trojpodlažnými krídlami so sedlovou strechou a medzi mini je pôvodné spojovacie krídlo. Severne od spojovacieho krídla vyrastá nová multifunkčná sála a južne od neho sa nachádza átrium nadväzujúce na námestie celého projektu. V projekte Dve sýpky sa nachádza až 47 bytov a 11 priestorov pre služby a prevádzky.

Parkovanie je vyriešené formou podzemných garáží, v ktorých benefitom sú nadrozmerné parkovacie státia. Parkovanie si tu nájdu nielen rezidenti ale aj hostia, celkový počet parkovacích státie je 199. Riešenie formou garáží poskytlo priestor na väčšie množstvo plôch pre kultúrne a komunitné aktivity.
Ku každému priestoru sú k dispozícii 3 parkovacie státia, cena jedného státia je 12 500,- Eur bez DPH.

Výnimočná investičná príležitosť do Loftových priestorov, ktoré sa nachádzajú na najvyššom podlaží a gastronomických priestorov, ktoré sú na prízemí. Lofty sú vhodné najmä pre ateliéry dizajnérov, umelcov a architektonické štúdia. Gastronomická prevádzka má orientáciou do záhrady.

Výnimočnosť projektu spočíva:
- v jedinečnej atmosfére,
- v industriálnej architektúre,
- projekt z dielne skúsených architektov,
- v historickom charaktere,
- v ponuke veľkometrážnych bytov,
- v ponuke komorného bývania,
- v ponuke komfortného parkovania,
- v ponuke kancelárskych priestorov,
- v ponuke obchodných priestorov.

Projekt je elegantne situovaný v prostredí bratislavských Jaroviec kam prináša nielen bývanie, ale aj kultúrny a komunitný život. Poloha ponúka výbornú dostupnosť priamo do centra Bratislavy a zároveň dostatok prírody v okolí pre rekreáciu. Lokalita s plnou občianskou vybavenosťou, čo obyvateľom poskytuje pohodlné podmienky pre každodenný život, šport aj relax (cyklotrasy, bezprostredná blízkosť prírody, pokojná lokalita, materské centrum, materská aj základná škola).
Blízke prepojenie na diaľničný obchvat poskytuje rýchlu dostupnosť nielen do centra, ale aj do okolitých krajín Rakúska a Maďarska.

ZÁKLADY: železobetónové základové dosky.
NOSNÝ SYSTÉM: prevažne železobetónové nosné stenové a stĺpové prvky v nadzemných podlažiach doplnené o stenové murované nosné prvky, v podzemných podlažiach železobetónový stenový a stĺpový nosný systém.
STROPY: železobetónové monolitické dosky hrúbky 200 a 250 mm doplnené stĺpovými hlavicami a prievlakmi.
DELIACE A INTERIÉROVÉ PRIEČKY: akustické murované alebo železobetónové steny medzi bytovým jednotkami v hrúbke 250 až 300 mm spĺňajúce normu STN o zvukovej nepriezvučnosti, interiérové priečky murované z tehál hrúbky 115 až 140 mm.
INTERIÉROVÉ SCHODISKÁ: nosná konštrukcia schodísk je železobetónová s oceľovým zábradlím. Úprava schodiska a podesty z gresu. Vnútorný povrch stien a stropu je vápenno cementová omietka, oteru vzdorná biela maľba.
EXTERIÉROVÉ SCHODISKÁ: oceľové s oceľovým zábradlím.
POVRCHOVÁ ÚPRAVA PODLAHY PAVLAČE: gresová dlažba, sivá atracitová.
OBVODOVÝ PLÁŠŤ: tehlové murované obvodové steny so zatepľovacím systémom z minerálnej vlny alebo XPS alebo EPS, resp. železobetónové obvodové múry so zatepľovacím systémom z minerálnej vlny alebo XPS alebo EPS, povrchová úprava obkladom z lícových tehál imitujúci režné murivo, resp. tenkovrstvová silikátová omietka.
STREŠNÝ PLÁŠŤ: plochá strecha s izolačnými vrstvami z EPS a fóliovou hydroizoláciou priťažená štrkovým zásypom. Strecha nad suterénom v časti vnútrobloku pojazdná, povrch zo zámkovej dlažby.
SPOLOČNÉ PRIESTORY: vnútorné povrchy stien - vápenno cementová omietka, oteru vzdorná maľba. Vstupy - vstupné zádverie s čistiacou rohožou, hliníkové vchodové dvere so sklenenými výplňami, poštové schránky, video vrátnik s kódovou klávesnicou, osvetlenie, podlahy z gresu, vnútorné povrchy stien - vápenno cementová omietka, oteru vzdorná biela maľba.
VÝŤAHY: energeticky úsporné osobné výťahy vhodné aj pre osoby s obmedzenou schopnosťou pohybu. Pre blok „A“ je navrhnutý osobný výťah s nosnosťou 800 kg pre 10 osôb, druhý s nosnosťou 1125 kg pre 15 osôb. Pre blok „B“ sú navrhnuté dva osobné výťahy, jeden s nosnosťou 535kg pre 7 osôb a druhý s nosnosťou 1050 kg pre 14 osôb.
GARÁŽE: betónová podlaha, osvetlenie na pohybový senzor, sekčná vstupná brána na diaľkové ovládanie, vodorovné dopravné značenie, vyhradené parkovacie miesta pre osoby so zníženou možnosťou pohybu a privátnej zóny. Privátna zóna je oddelená rampami.

Podrobné informácie

Ukončenie2021
Počet3
Výmera144 - 215 m²
Aktuálny stav projektupo kolaudácií
Poschodie3
Počet poschodí3
Počet izieb4
Vlastníctvofiremné
Stavholopriestor
Statusaktívne
Kúpeľňanie
Balkónáno - 3
Garážáno
Výťaháno
Parkovanievlastné vyhradené
Zariadenienezariadený
Zateplený objektáno
Oknáhliníkové
Novostavbaáno

Kontaktný formulár

Zaujala vás ponuka č. ZR-0002 ? Kontaktujte nás.

V súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzujem odoslaním správy správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Čestne vyhlasujem, že udeľujem prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním osobných údajov v rozsahu položiek formuláru na účel kontaktovania ma.

RIVERS REAL ESTATE
Mudroňova 6, Bratislava 81101

Realitná kancelária je overeným členom ZRKS

Člen Združenia realitných kancelárií Slovenska
+421.. zobraziť +421 914 11 22 44
backOFFICE.Sk