Exkluzívne!!! Zrubový dom pri ramene Váhu

Ľutujeme, ale ponuka ktorú hľadáte, bola odstránená. Našou snahou je zverejňovať len aktuálne ponuky.

CASMAR RK – Ponúkame Vám, exkluzívne na predaj, krásnu, novú zrubovú chatu, ktorej súčasťou na jednom pozemku je aj čiastočne zrekonštruovaná murovaná chatka.
Nachádza sa v katastri obce Dvorníky miestna časť Posádka.
– Situovaná je v prírodne pri povodí rieky Váh.
Zrubová chata bola postavená v roku 2015 a stojí na pozemku o rozlohe 521 m2
Murovaná chata (rozloha cca 150 m2, dve poschodia, vymenené okná za plastové a vnútorné omietky)
Napojené sú na elektrickú prípojku. Na pozemku zo západnej strany je vybudovaná nová žumpa + na juhovýchodnej strane je studňa.
Úžitková plocha zrubovej chaty je 139 m2 a disponuje štyrmi izbami, dvomi kúpeľňami, priestrannou obývačkou s kuchyňou (tzv. spoločenská miestnosť, srdce celej chaty kde rozdeľuje kuchyňu od obývačky majestátny hlinený krb s prieduchmi, ktorý zároveň slúži na vykurovanie.
Okrem neho je kúrenie elektrické a na ohrev TÚV slúži elektrický bojler.
Chata je kompletne vybavená so všetkými spotrebičmi k bežnému používaniu a tak sa aj kompletne predáva (tak ako je na foto). Samozrejme nechýba ani internet Výhodou sú nízke mesačné náklady. Za chatou sa nachádza kôlňa na náradie. Zabezpečenie je alarmom na diaľkové ovládanie. Pred chatou je vybudované pohodlné parkovanie pre viac vozidiel.
Oproti chate cca 150 m tečie rameno rieky Váh a preto je chata vhodná napríklad pre vášnivého rybára alebo na člnkovanie a podobné vodné aktivity.
Tichá lokalita, príroda, rieka Váh a mnoho ďalšieho Vám zaručí v každom ročnom období veľa zážitkov, pohody a relax. Preto neváhajte, kontaktujte ma pre viac informácií a obhliadky.
Cena nehnuteľností je spolu 145 000,- Eur.
Kontakt: Ondrej Cíferský

Podobné realitné ponuky - Chata, Hlohovec

Ponúka na predaj murovanú chatu  v chatovej oblasti Posádka
Predaj 43.000,- €
Ponúka na predaj murovanú chatu v chatovej oblasti Posádka

CASMAR RK ponúka na predaj 3 izb. murovanú chatu nachádzajúcu sa na svahovitom pozemku o výmere 550m2 v chatovej oblasti Posádka, Dvorníky.Chatka má celkovú úžitkovú plochu približne 100m2, je...

Chata 100 m2 Hlohovec / Posádka