Exkluzívny byt

Ľutujeme, ale ponuka ktorú hľadáte, bola odstránená. Našou snahou je zverejňovať len aktuálne ponuky.

Predávame exkluzívny byt v Prahe na Jungmanovej ulici.

Reprezentativny byt s balkónom po kompletnej nákladnej rekonštrukcii sa nachádza v úplnom centre historickej Prahy len pár krokov od Václavského námestia a Františkánskej záhrady. Interiér bytu na 4. podlaží je čerstvo dokončený vo vysokom štandarde vrátane kvalitného vybavenia.

Byt má 161 m2. Obývacia izba s kuchyňou a hlavnou spálňou s en-suite kúpeľňou sú orientované do ulice. Ďalšie 2 spálne (jedna z nich s vlastnou kúpeľňou) a lodžie (o veľkosti 14 m2) sú orientované do kľudného vnútrobloku. V byte sa nachádza priestranná vstupná hala/chodba s úložným priestorom a tretí kúpeľňa s toaletou.

Vybavenie bytu zahŕňa napríklad klimatizáciu, dubové parkety, stierky v kúpeľniach, repliky pôvodných okien, na mieru vyrobené drevené dvere a obklady, značkové vybavenie kúpeľní, vstavaný nábytok na mieru vrátane kuchyne s mramorovou doskou, spotrebičmi Siemens a vinotékou, osvetlenie od firmy Bulb, alarm a bezpečnostné vstupné dvere, novým výťah.

Byt sa nachádza v klasickom nájomnom dome v centre Prahy neďaleko Paláca Rosset a obchodného centra Quadrio. Okrem divadiel, kín, reštaurácií, kaviarní, barov a mnohých obchodov sú v blízkosti aj školy. Zeleň poskytuje blízka Františkánska záhrada a Karlovo námestie s parkovou úpravou.

Viac informácií poskytnem v správe.Podobné realitné ponuky - Zvláštne nehnuteľnosti, Praha