Flexibilný nebyt. priestor 3vchody /gastro, obchod, office, služby/ 286m2

Štát.: Slovensko
Mesto.: Bratislava - Ružinov
Lokalita.: Bratislava - Ružinov
Ulica.: Bajkalská
286 m²
áno
predaj - Obchodné priestory
510.000,- €

102700x zobrazená v zozname / 7049x zobrazená detailne / 315x zobrazená detailne tento mesiac

Zaujímavý nebytový priestor s možnosťou rôznorodého využitia na viaceré prevádzky služieb-obchodu, kancelárií, prípadne čiastočné ponechanie aj prevádzky pôvodnej gastro prevádzky, ktorá by zabezpečovala stravu a občerstvenie tak zamestnancom, klientom, prípadne roznášku a take-away stravu.

Momentálne je v priestore kompletne zariadená a funkčná prevádzka reštaurácie. Nachádza sa na prízemí 15-ročného bytového domu na Bajkalskej ulici. Nebytový priestor má 3 samostatné vstupy, čo umožňuje viaceré možnosti rozdelenia a vstupu pre klientov do jednotlivých prevádzok. Výhodou je bezbariérový vstup od vnútorného dvora a vyhradené parkovanie vo dvoreDôležité upozornenie


Reštaurácia sa nachádza na frekventovanej Bajkalskej ulici, ale prevádzka nie je umiestnená od ulice, ale vo vnútri dvora, na prízemí bytového domu. Nad vstupmi do reštaurácie sú balkóny bytov, z tohto dôvodu terasa vo dvore, ani zadná terasa, sa nemôže používať na vonkajšie sedenie klientov reštaurácie (nie je to odsúhlasené zo strany ľudí, ktorí bývajú v bytovom dome). Z rovnakého dôvodu nebude umožnené ani pri nových priestoroch využívať exteriérové priestory pre klientov, resp. len za predpokladu, že to nebude využívanie, ktoré by hlukom a pachmi rušilo obyvateľov bytového domu, pričom užívanie priestoru vonku podlieha schvaľovaniu vlastníkov bytov v bytovom dome.


Celková predávaná plocha je 286 m2. Plocha reštaurácie a zázemia na prízemí je 272m2 a plocha skladu v podzemí v garáži je 14m2.
V prípade rozdelenia priestoru na menšie celky, je možné klientom jednotlivých prevádzok umožniť využívať spoločné toalety a prípadne aj gastro služby kuchyne a baru.

Rozdelenie priestoru v dispozícii Variant A a Variant B je len orientačné, samozrejme nový vlastník môže sám uvážiť akým spôsobom priestory rozdelí.

Variant A - ponechanie kuchyne, baru 5 miest a časti sedenia v reštaurácii 24 miest - pričom tieto priestory by využívali aj klienti novovzniknutých oddelených priestorov - a vznik dvoch nových priestorov - 40 a 50 m2.

Variant B - ponechanie kuchyne, baru 5 miest a časti sedenia v reštaurácii 16 miest - pričom tieto priestory by využívali aj klienti novovzniknutých oddelených priestorov - a vznik dvoch nových priestorov - 40 a 65 m2.

Virtuálna obhliadka v aktuálnom stave priestoru: https://my.matterport.com/show/?m=NEYkHP7WoDq


PRIESTORY PRE ZÁKAZNÍKOVHlavná miestnosť - otvorený priestor so vstupom od dvora aj so vstupom od zadnej terasy, má 119 m2 (62 miest pri stoloch, 5 pri bare)
Salónik v zadnej časti reštaurácie má plochu 40 m2, kapacitu 36 miest pri stoloch a blízko dverí do salóniku je východ na zadnú terasu. Salónik sa používa pre oddelenú spoločnosť, prípadne na sledovanie zápasov alebo na usporiadanie školenia - v miestnosti je plátno a projektor.
V centrálnej časti reštaurácie je bar-kaviareň so sedením pre 5 ľudí.
Reštaurácia má kompletne vybavené toalety, tak pre dámy (2x WC, umývadlo) aj pánov (2x pisoár, 1x WC, umývadlo).

ZÁZEMIEBAR
Priestor pre prípravu teplých a studených nápojov - s technickým vybavením -
- pípa na 3 druhy čapovaných nápojov,
- umývačka riadu, nerezový drez Franke, batéria
- príručné chladiace boxy GAMKO (šuplíky aj skrinky),
- chladiaca vitrína na víno LIEBHERR,
- po celom obvode pracovného pultu aj barového pultu je žulová doska,
(ostatné zariadenia na fotkách (kávovar, mlynček na kávu, coca-cola chladnička sú v prenájme aktuálneho nájomníka)

KUCHYŇA


Priestor má rozlohu 50 m2, má jednu veľkú miestnosť účelovo rozdelenú na rôzne činnosti v kuchyni - varná zóna, zóna pre umývanie, zóna pre chladenie, chladiareň s regálmi s plochou 3,4m2 a miestnosť pre zázemie zamestnancov.

VYBAVENIE KUCHYNE


Všetky zariadenia kuchyne sú na elektrinu, do kuchyne nie je aktuálne zavedený plyn.
Kuchyňa má hlavne nasledovné zariadenia:

Elektrická smažiaca panvica 50l SILKO


Elektrický šporák SILKO - 4 platne
Elektrická stolička

Elektrický šporák SILKO - 2 platne


Elektrický varič cestovín SILKO - 28l, 2 koše
Elektrická grilovacia platňa hladká SILKO

Elektrická fritéza SILKO, 10+10l, plus koše


Závesný odsávač pár 2300x1600

Elektrický konvektomat SILKO


Salamander
Pizza pec

Nástenné odsávače pár 1200x1250mraznička LIEBHERR
šuplíková chladnička 6 šuplíkov TEFCOLD
chladnička s 3 šuplíkmi a 1 dvierka TEFCOLD
skrinka na výhrev tanierov a výhrevná polička na výdaj hotových jedál
výhrevná vaňa s 2 vaničkami
umývačka riadu REDFOX
množstvo nerezových drezov, stolov, políc a regálov

ostatné zariadenia - nárezový stroj, váha, mikrovlnná rúra a iné zariadenia sú vo vlastníctve aktuálneho nájomníka


SKLADY


Priestor má nasledovné možnosti skladovania:
- príručný sklad k baru (pôvodne určený na kanceláriu) medzi barom a kuchyňou, tu môžete skladovať sudy a bedničky s flaškami, plocha 5,4 m2.
- priestor s regálmi na skladovanie sa nachádza v miestnosti za kuchyňou, kde je umyvárka
- chladiareň, za kuchyňou, priestor 3,4m2 ktorý je celý chladený
- sklad na nábytok a sezónne veci - priestor dolu v suteréne, na úrovni podzemných garáží, má 14m2 (rozmer 2 x 7m), prístup do skladu je cez vchod na prízemí a výťahom/schodmi do suterénu.


ZÁZEMIE PRE ZAMESTNACOV


Jedná sa o miestnosť pri zadnom vchode do kuchyne, s oknom, s plochou 14 m2.
V miestnosti sú dve kúpeľne - pre mužov a ženy - v každej je WC, umývadlo, sprcha a rebríkový radiátor.
Nachádzajú sa tu aj skrinky na osobné veci pre zamestnancov.
Nakoniec je v miestnosti aj výlevka pre upratovačku a výmenník VIESSMANN na distribúciu teplej vody pre kuchyňu a na vykurovanie priestorov. Teplo do výmenníku prichádza z centrálnej kotolne, ktorá zabezpečuje teplú vodu pre celý bytový dom.

Internet zabezpečuje firma Vnet.


Plyn je možné zaviesť dodatočne na náklady budúceho kupujúceho - pod priestormi je v suteréne kotolňa pre celý bytový dom, kde je prípojka plynu, aktuálne je však kuchyňa vybavená len elektrinou a teda všetky zariadenia sú elektrické.

NÁKLADY


Mesačné preddavky od správcu sú vo výške 600 Eur (voda, kúrenie, odpady) a náklady na elektrinu sú 1200-1500 Eur vzhľadom na to, že všetky zariadenia v kuchyni sú na elektrinu, v danej sume je aj osvetlenie a klimatizovanie objektu. V prípade, že sa prevádzka reštaurácie zruší, alebo bude fungovať len v podobe baru, samozrejme výdavky na elektrinu tým výrazne klesnú.

Prístup do priestoru z dvora bytového domu je bezbariérový, avšak prístup na zadnú terasu k zadným dvom vchodom je po schodoch.

CENA a možnosti financovania


Cena objektu je 510.000 Eur plus DPH. Majitelia reštaurácie uprednostňujú predaj nehnuteľnosti vo forme predaja obchodých podielov spoločnosti, ktorá vlastní nehnuteľnosť. V takom prípade by sa DPH neúčtovala. Predmetná s.r.o. vlastní len tento priestor a účtovne riešila vždy len účtovníctvo a prenájom týkajúci sa tohto priestoru, nie prevádzku reštaurácie či iné podnikateľské aktivity.Tešíme sa na Vás pri obhliadke !Viac informácií: Ing. Miriam Gallová, ,
@možnosť viacerých prevádzok
@1 len u nás

Vaše hodnotenie ponuky

Podrobné informácie

Celková rozloha286 m²
Úžitková plocha286 m²
Vlastníctvofiremné
Statusaktívne
Pivnicaáno
Parkovanievonkajšie
Zariadeniezariadený
Klimatizáciaáno
Bezbariérový prístup áno

Kontaktný formulár

Zaujala vás ponuka č. ZR-632261 ? Kontaktujte nás.

V súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzujem odoslaním správy správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Čestne vyhlasujem, že udeľujem prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním osobných údajov v rozsahu položiek formuláru na účel kontaktovania ma.

Vývoj ceny

Pozícia realitnej ponuky

510.000,- €
Cena nehnuteľnosti 6.000,- € 510.000,- €
286 m²
Celková rozloha 35.5 m² 7700 m²
286 m²
Úžitková plocha 35.5 m² 300 m²