Predaj, záhradná chata , - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Ľutujeme, ale ponuka ktorú hľadáte, bola odstránená. Našou snahou je zverejňovať len aktuálne ponuky.

Ponúkame na predaj chatu s veľkou záhradou vo vyhľadávanej lokalite v Dubnici nad Váhom postavenú na pozemku o výmere 650m2, pôdorys chaty je 20m2 a je podpivničená.
Chata je postavená na betónových základoch, murovaná, kompletne zateplená a strecha je pokrytá pálenou škridlou s platnou dlhoročnou zárukou. Chata dispozične pozostáva zo vstupnej miestnosti vybavenej kuchynským nábytkom, krbom, výstupom na balkón a výstupom na poschodie. Na poschodí sa nachádza miestnosť na spanie s výstupom na druhý balkón.
Splachovací záchod má vstup samostatne. Vykurovanie chaty je zabezpečené krbom, v záhrade je vybudovaný domček na drevo. Komín je riadne vyvložkovaný s platnými revíziami.
Pripojenie na WIFI, vysielač v blízkosti chaty. Chata sa predáva s kompletným zariadením.
Pred vstupom do pivnice je krytá a vydlaždená terasa s výhľadom na záhradu. Na záhrade je natiahnutý zavlažovací systém, vysadené mladé ovocné stromy a kríky. Záhrada sa využíva aj na pestovanie zeleniny.
Celoročne bezproblémový prístup autom, vlastné parkovanie priamo pred vstupom na pozemok. Prístup na pozemok z dvoch strán. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0915.315.747 ID ponuky: IL-60255

Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke).

Podobné realitné ponuky - Záhrady, Ilava

Predaj, záhradná chata Dubnica nad Váhom - NOVOSTAVB...
Predaj 72.000,- €
Predaj, záhradná chata Dubnica nad Váhom - NOVOSTAVB...

Ponúkame na predaj chatu s veľkou záhradou vo vyhľadávanej lokalite v Dubnici nad Váhom postavenú na pozemku o výmere 650m2, pôdorys chaty je 20m2 a je podpivničená. Chata je postavená...

Záhrady 650 m2 Dubnica nad Váhom
Názov Cena Druh Plocha Lokalita Typ
Predaj, záhradná chata Dubnica nad Váhom - NOVOSTAVB... 72.000,- € Záhrady 650 m2 Dubnica nad Váhom predaj