KH-547, Chata so záhradou, Košice, Čičky

Ľutujeme, ale ponuka ktorú hľadáte, bola odstránená. Našou snahou je zverejňovať len aktuálne ponuky.

Impulz Real s.r.o. Vám ponúka na predaj chatu spolu so záhradou v Košiciach v záhradkárskej osade Čičky. Chata je dvojpodlažná a celoročne obývateľná. Chata má 3 izby a kuchyňu. V chate je kúpeľňa a samostatné WC. Zastavaná plocha chaty je 80m2 a výmera záhrady je 800m2. Chata je napojená na elektrinu, voda je riešená vlastnou studňou. Viac informácii o ponúkanej nehnuteľnosti sa dozviete na obhliadke.
Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je vrátane provízie ako aj komplexných služieb spojených s Vaším novým bývaním. V sprostredkovateľskej provízii sú zahrnuté kompletné katastrálne poplatky (poplatok za vklad vlastníckeho práva, listy vlastníctva a katastrálne mapy), kompletný právny servis pozostávajúci z prípravy všetkých zmluvných dokumentov potrebných k prevodu vlastníckeho práva, ako aj právneho poradenstva a notárske poplatky (overenie podpisov, overenie listín). Samozrejmosťou našej spoločnosti je zabezpečenie znaleckého posudku a kompletnej dokumentácie k nehnuteľnosti, ako aj pomoc pri vybavení najlepšej formy financovania kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom nášho nezávislého finančného sprostredkovateľa.

Pre bližšie informácie sa dôverou môžete kedykoľvek obrátiť na makléra: Viktória Uličná ,
Tešíme sa na spoluprácu.

Podobné realitné ponuky

Celoročne využiteľná chata - Čičky - Košice KVP
Predaj 149.000,- €
Celoročne využiteľná chata - Čičky - Košice KVP

- murovaná 3 - izbová chata- vhodná aj na celoročné bývanie- novostavba - 2019- rovinatý slnečný pozemok 800 m2- tichá lokalita- MHD 10 - minút pešou chôdzouTOP Real Košice ponúka...

Chata 80 m2 Košice - mestská časť Sídlisko KVP / Čičky - Majer
Názov Cena Druh Plocha Lokalita Typ
Celoročne využiteľná chata - Čičky - Košice KVP 149.000,- € Chata 80 m2 Košice - mestská časť Sídlisko KVP
Čičky - Majer
predaj