Luxusnú rodinnú 5 izbovú vilu v Erdőbénye

Ľutujeme, ale ponuka ktorú hľadáte, bola odstránená. Našou snahou je zverejňovať len aktuálne ponuky.

BROKER-REAL realitná kancelária ponúka na predaj Luxusnú rodinnú 5 izbovú vilu v obci Erdőbénye. Obec leží 45km od hraničného priechodu Milhosť. Pozemok je rovinatý v tvare obdĺžníka. Celý pozemok je oplotený, záhrada je trávnatá s okrasnými stromami. Hlavnú stavbu tvorí zachovalý 2 podlažný rodinný dom, k pôvodnemu starému kamennému domu bola z tehál pristavaná nová prístavba.Pod starým kamenným domom sa nachádza dvojpodlažná pivnica Dom je vo veľmi dobrom technickom stave.Extra výbava: klímatizácia a bezpečtnostný alarm. Vedľajšie stavby sú: záhradný domček,altanok s ohniskom a grilom a detský domček s preliezkou. Inžinierské siete: voda obecná, kanalizácia obecná. Elektrická prípojka vzduchom 230 V. Prístup na pozemok je z asfaltovej komunikácie. Parkovanie možné vo dvore a v dvoch samostatných garážach. Nehnuteľnosť je v nezáplavovej a nezosuvnej oblasti.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk ID- 598
Plochy: Pozemok 650 m2, zastavaná plocha 200 m2 úžitková plocha 170 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu:kameň,tehla. Podlaha: betón, laminát, dlažba. Steny: omietky . Vonkajšia omietka: Fasádna. Okná: plastové . Dvere drevené. Strop: betón, omietka a drevo. Strecha je Valbová prikrytá pálenou škridlou. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom. Kanalizácia obecná.
Popis miestností: Suterén: pivnica a dvojitá garáž. Poschodie: 5 izieb, 3x kúpelka s WC, kuchyňa s jedálňou,predsieň a terasa.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom.Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na právne služby, prepis nehnuteľnosti u autorizovaného právníka priamo napojeného na pozemkoý kataster, vkladu do katastra, tlmočenie, odovzdanie nehnuteľnosti - Preberací protokol a odovzdanie listu vlastníctva, prepis energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa. Samozrejmosťou je aj vybavenie pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Vlastníme Certifikát z Cudzineckej polície na vybavovanie LAKCÍM KÁRTY.


Ďalšie informácie a termín obhliadky, spôsob a podmienky vybavenia najvýhodnejšieho HYPO úveru si dohodnite na zákazníckej linke: +
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Podobné realitné ponuky - Vila, Tokaj