Multifunkčný priestor, štúdio v meste Pezinok

Ľutujeme, ale ponuka ktorú hľadáte, bola odstránená. Našou snahou je zverejňovať len aktuálne ponuky.

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI:

Ponúkame exkluzívne na predaj komerčný objekt v meste Pezinok na Myslenickej ulici – oproti Kauflandu
s veľkým potenciálom využitia na rôzne účely ako aj štúdio.

Dvojpodlažná budova (skeletová) je samostatné stojaca postavená na rovinatom teréne, obdĺžnikového pôdorysného tvaru vhodná na podnikanie s možnosťou bývania, je čiastočne podpivničená. Možnosť nadstavby tretieho podlažia.

Pozemok je o výmere 1288 m2, z toho zastavaná plocha objektu je 444 m2, pivnica o výmere 100 m2.

Stavba je z roku 1973. V roku 2003 bola stavba rekonštruovaná a upravená na prevádzkový objekt cukrárenskej výroby, ktorá je zápisná aj v LV. V roku 2005 bola realizovaná nadstavba a vybudovaný nový samostatný prístup do služobného bytu. Predná časť objektu je zateplená (v roku 2005- hr. 8 cm). Nosnú konštrukciu objektu tvorí železobetónový skelet montovaný s výplňovým murivom. Strecha je pultová zo železobetónových škrupinových nosníkov. Krytina je živičná natavovaná z ťažkých asfaltových pásov. Všetky okná v objekte sú plastové s izolačným dvoj sklom. Objekt je napojený na všetky IS (voda, plyn, kanalizácia a elektrika). Objekt má dobre dispozičné riešenie s orientáciou okien na JZ. Parkovanie na pozemku.

DISPOZÍCIA:

Prízemie – dispozične pozostáva zo vstupu, chodby, WC, dvoch kancelárii, výrobne, mraziaceho boxu, baliarne, skladu, jedálne, šatňa pre zamestnancov, soc. zariadenie, kotolňa a dve schodiská, svetlá výška 3,56 m. Zastavaná plocha prízemia je o výmere 420 m2.

Poschodie – prístupné nezávislé dvoma samostatnými schodiskami. Poschodie dispozične pozostáva z dvoch pohotovostných bytov s príslušenstvom, ktoré sa dajú podľa potreby využiť aj ako kancelárske priestory. Pozostávajúce z obytných miestnosti, 2 kuchýň a soc. zariadenie. Úžitková plocha 240m2, (svetlá výška 2,56 m), balkón.

Nehnuteľnosť sa nachádza v zastavanom území okresného mestečka Pezinok, v okrajovej časti mesta v priemyselnej zástavbe. Dopravné spojenie je zabezpečené mestskou autobusovou dopravou. Železničná stanica je v dosahu do 10 min. Okresné mestečko má výbornú infraštruktúru. V danej lokalite je vyšší dopyt po nehnuteľnostiach.

Cena nehnuteľnosti je 569.900 EUR, v cene sú už zahrnuté všetky poplatky s prevodom nehnuteľnosti až po list vlastníctva pre nového majiteľa.

Znalecký posudok je k dispozícii (698.000 €).

Možnosť financovať prostredníctvom HÚ. Naša realitná kancelária vám ponúka bezplatné stretnutie s našim hypotekárnym špecialistom priamo u nás v kancelárii.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať a dohodnite si obhliadku ešte dnes na tel. čísle alebo . Obhliadky kedykoľvek po dohode.

Podobné realitné ponuky - Sklady a haly, Bratislava - Nové Mesto

Multifunkčný priestor, štúdio v meste Pezinok
Predaj 569.900,- €
Multifunkčný priestor, štúdio v meste Pezinok

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI: Ponúkame exkluzívne na predaj komerčný objekt v meste Pezinok na Myslenickej ulici – oproti Kauflandu s veľkým potenciálom využitia na rôzne účely ako aj štúdio.Dvojpodlažná budova...

Sklady a haly 1288 m2 Bratislava - Koliba / Pezinok
Názov Cena Druh Plocha Lokalita Typ
Multifunkčný priestor, štúdio v meste Pezinok 569.900,- € Sklady a haly 1288 m2 Bratislava - Koliba
Pezinok
predaj