Na predaj 4 izbový dom v trojdome so záhradou, Záhorská Bystrica

Ľutujeme, ale ponuka ktorú hľadáte, bola odstránená. Našou snahou je zverejňovať len aktuálne ponuky.

Ponúkame na predaj 4 izbový dom v rodinnom dome o výmere 113,9 m2 a pozemku s celkovou výmerou 354 m2. Dom je situovaný v trojdome. Jedná sa o modernú stavbu so zelenou terasou v novovybudovanej zóne bývania.

Vybavenie:
Dom ponúkame kompletne zariadený vrátane nábytku na mieru, kuchynskej linky so zabudovanými spotrebičmi značky Bosch a Siemens. O vykurovanie sa stará tepelné čerpadlo Daikin / systém „vzduch-voda“ a chladenie je zabezpečené prostredníctvom klimatizačnej jednotky Daikin s vnútornou jednotkou v každej izbe a hliníkové exteriérové žalúzie s inteligentným ovládaním. Je to nízkoenergetická stavba s energetickým certifikátom A0. Byt je napojený na všetky verejné IS – voda, kanalizácia, prípojka elektro silno a slaboprúd ( Optický internet ) okrem plynu. Pri zariaďovaní boli použité kvalitné talianske obklady a špičková sanita Villeroy&Boch.

Dispozícia:
Dom pozostáva zo vstupnej chodby, v ktorej sa nachádza tepelné čerpadlo a nábytok na mieru s množstvom úložného priestoru. Ďalej sa na prízemí domu nachádza kúpeľňa so sprchovým kútom, WC a umývadlom, hosťovská izba, ktorá môže slúžiť ako pracovňa, komora pod schodami s predprípravou na práčku, veľkorysá obývacia izba s kuchynským kútom a jedálňou. V obývacej izbe je predpripravený komín na krb. Z obývacej izby sa vychádza na záhradu.
Na hornom poschodí sa nachádzajú dve spálne so vstavanými skriňami a kúpeľňa s vaňou, WC a umývadlom. Na poschodí sa taktiež nachádza dômyselne premyslený na mieru vyrobený úložný priestor.

Podobné realitné ponuky - 4-izbový byt, Bratislava - Záhorská Bystrica

Na predaj 4 izbový dom v trojdome so záhradou, Záhorská Bystrica
Predaj 450.000,- €
Na predaj 4 izbový dom v trojdome so záhradou, Záhorská Bystrica

Ponúkame na predaj 4 izbový dom v rodinnom dome o výmere 113,9 m2 a pozemku s celkovou výmerou 354 m2. Dom je situovaný v trojdome. Jedná sa o modernú...

4-izbový byt 114 m2 Bratislava - Záhorská Bystrica / orešianková
Názov Cena Druh Plocha Lokalita Typ
Na predaj 4 izbový dom v trojdome so záhradou, Záhorská Bystrica 450.000,- € 4-izbový byt 114 m2 Bratislava - Záhorská Bystrica
orešianková
predaj