Na predaj administratívno-priemyselný areál, Senec

Ľutujeme, ale ponuka ktorú hľadáte, bola odstránená. Našou snahou je zverejňovať len aktuálne ponuky.

Ponúkame na predaj administratívno-priemyselný areál s napojením na železničnú infraštruktúru. Areál sa nachádza v priemyselnej časti Senca na Železničnej ulici. Areál je z hľadiska povolení vhodný najmä na nakladanie a zhodnocovanie nebezpečného odpadu.

Popis areálu:
Celková rozloha areálu je 6618m2.
V areáli sa nachádzajú 3 multifunkčné haly určené na skladovanie a priemyselné využitie. Hala č.1- 905m2, hala č.2- 1453m2, hala č.3- 139m2. Ďalej sa v areáli nachádza vrátnica, administratívna budova s rozlohou 549m2, autodielňa s montážnou jamou, dvor s posuvnými bránami a nákladná váha.
Na pozemku sa taktiež nachádza mestský vodovod a kanalizácia. Transformátorová stanica s max. rezervovanou kapacitou 250 kW. Celý objekt je strážený kamerovým systémom EZS a taktiež sa v priestoroch nachádza internetové pripojenie.

Lokalita:
Administratívno-priemyselný areál sa nachádza v priemyselnej časti Senca. Avšak s výbornou dostupnosťou do centra mesta ktoré je vzdialené len 800 metrov. Dostupnosť pripojenia na diaľnicu D1 je do 4km. Železničná stanica sa nachádza v tesnej blízkosti areálu.

Podobné realitné ponuky - Výrobné priestory, Senec

Na predaj administratívno-priemyselný areál, Senec
Predaj Cena v RK
Na predaj administratívno-priemyselný areál, Senec

Ponúkame na predaj administratívno-priemyselný areál s napojením na železničnú infraštruktúru. Areál sa nachádza v priemyselnej časti Senca na Železničnej ulici. Areál je z hľadiska povolení vhodný najmä na nakladanie a...

Výrobné priestory 6618 m2 Senec / Železničná 26A
Názov Cena Druh Plocha Lokalita Typ
Na predaj administratívno-priemyselný areál, Senec Cena v RK Výrobné priestory 6618 m2 Senec
Železničná 26A
predaj