Na predaj budova mlynu Bátorové Kosihy , vhodné na múzeum , reštauráciu

Štát.: Slovensko
Mesto.: Komárno
Lokalita.: Bátorove Kosihy
403 m²
230/400V
predaj - Budova
85.000,- € vrátane provízie
Ponúknite vlastnú cenu

5063x zobrazená v zozname / 501x zobrazená detailne / 262x zobrazená detailne tento mesiac

Ponúkame na predaj budovu mlynu vhodné na podnikateľské účely  . Mlyn leží na rovinatom dobre dostupnom pozemku  na hlavnej frekventovanej ceste  od Komárna cca 27 km a od Šturova  25 km,  krásnej vinohradnickej obci  Bátorové Kosihy kde sa každoročne koná vínny festival . 

Nehnuteľnosť je postavená na kamenných základoch a jej konštrukčný materiál je pálená  tehla, stropy zdobia  drevené trámy ktoré sú vo veľmi dobrom stave . Strecha bola opravená .

 Výmera pozemku : 403 m2  mlyn +482 dvor m2

Zastavaná plocha:  403 m3



Dispozícia : Podzemné podlažie  so samostatným vstupom  je vhodné  aj ako garáž so zvlášť vstupom , prízemie  má viac miestnosti  a je rozdelené na viac  časti. Drevené schody vedú na 1 a na 2 poschodie . Investícia vhodná na múzeum , reštauráciu , penzion .   Strecha bola opravená  nezateká  .

Celý objekt je v pôvodnom  a vo veľmi zachovalom stave . Inžinierske siete sú dostupné pred budovou obecná voda, aj plyn , elektrina je , kanalizácia v dedine nie je .
Objekt je zaujímavý nielen svojou veľkosťou, ktorá umožňuje akékoľvek využitie od obchodných priestorov a služieb cez výrobné až po bytové jednotky.

Odporúčame len pre vážnych záujemcov. 


Cena je kompletná s právnym servisom. Poskytujeme kompletný právny servis – úhradu základných poplatkov – overenie + kataster; prevediem Vás celým procesom kúpy nehnuteľnosti až k samotnému odovzdaniu novému majiteľovi na základe Preberacieho protokolu. V prípade záujmu alebo potreby ďalších informácií ma kontaktujte na telefónnom čísle licencovaný Realitný maklér NARKS Terézia Vassová .

© Fotografie a text je autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie VASSE Reality. U NÁS NÁJDETE IBA AKTUÁLNE PONUKY!  Pozrite sa aj ostatné naše ponuky na našej stránke . 

Vaše hodnotenie ponuky

Kontaktujte

Terézia  Vassová

Terézia Vassová

hovorím po slovensky beszélek magyarul
+421907.. zobraziť +421 907 848 129

Real Happy End s.r.o.

Člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

Real Happy End s.r.o.

Komárňanská ul.24 , Nové Zámky 940 02

Pošli SMSku nasnímaním kódu

Podrobné informácie

Zastavaná plocha403 m²
Celková rozloha885 m²
Statusaktívne
Odvoz odpaduáno
El. napätie230/400V
Parkovanievonkajšie
Inžinierske sieteblízko
Postavené ztehla
Zateplený objektnie
Energetický certifikátnie
Oknádrevené
Prístupová cestaasfaltová cesta

Kontaktný formulár

Zaujala vás ponuka č. ZR-2015 ? Kontaktujte nás.

V súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzujem odoslaním správy správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Čestne vyhlasujem, že udeľujem prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním osobných údajov v rozsahu položiek formuláru na účel kontaktovania ma.

Spočítajte si svoju hypotéku

Výška hypotéky  €
Doba splácania  rokov
Úroková sadzba  %
Mesačná splátka pri 1 % p. a.

Pozícia realitnej ponuky

85.000,- €
Cena nehnuteľnosti 69.000,- € 320.000,- €
885 m²
Celková rozloha 120 m² 885 m²