NA PREDAJ INVESTIČNÉ POZEMKY PRE VÝSTAVBU RD, Borovce, Piešťany

Štát.: Slovensko
Mesto.: Piešťany
Lokalita.: Borovce
8895 m²
verejný vodovod
áno
áno
predaj - Pozemky - bývanie
Cena v RK dohodou

7196x zobrazená v zozname / 644x zobrazená detailne / 52x zobrazená detailne tento mesiac

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám predstavuje na predaj investičné pozemky pre výstavbu rodinných domov, umiestnené v slepej ulici, obec Borovce, okres Piešťany.

Pozemky sú umiestnené v dobre prístupnej časti obce, v slepej ulici, v blízkosti už existujúcej zástavby rodinných domov. Pozemky sú v súčasnosti využívané ako poľnohospodárska pôda, majú rovinatý charakter, nie sú zastavané a nie sú porastené stromovou zeleňou. Aktuálne sú vedené ako orná pôda, zastavaná plocha a nádvorie, a ostatné plochy, mimo zastavaného územia obce.

Z urbanistického hľadiska je územie navrhovanej obytnej zóny určené pre výstavbu RD, kde dopravné a technické vybavenie je riešené ako jeden celok, ktorý vytvorí samostatný obvod novej uličnej štruktúry zástavby RD. Technická koncepcia územia bude rešpektovať komunikačný systém v obci a jestvujúce rozvody inžinierskych sietí. Situovanie dopravného priestoru navrhovanej miestnej komunikácie je riešené tak, aby bola priamo napojená na jestvujúcu miestnu asfaltovú komunikáciu, ktorá sa bude rozširovať na normové rozmery - samostatná projektová dokumentácia. Územie bude napojené na jestvujúce rozvody vodovodu a plynovodu, prechádzajúce priamo riešeným územím. RD budú napojené na navrhovanú verejnú gravitačnú splaškovú kanalizáciu s napojením na existujúcu kanalizáciu. Pre zásobovanie elektrickou energiou je nutné zrealizovať prepojenie NN rozvodom medzi navrhovaným územám a jestvujúcou stožiarovou trafostanicou.

Vypracovaná IBV bola predložená a schválená na obecnom zastupiteľstve obce Borovce.

Plocha riešeného územia pre ktorú bola vypracovaná IBV štúdia predstavuje 0,8895 ha. Na danej ploche pôjde o výstavbu 11 nových rodinných domov s parceláciami v rozmedzí 526,5 - 914,36 m2.

Plocha parcel RD - 0,6937 ha


Plocha miestnej obslužnej komunikácie - 0,1146 ha
Plocha pešek komunikácie - 0,0297 ha

Plocha verejnej zelene - 0,0515 ha
Celková výmera dostupných pozemkov na predaj a budúcu výstavbu predstavuje 17 123 m2.

Obec Borovce je pokojná obec nachádzajúca sa len 9km od mesta Piešťany, 27 km cestou 504 do mesta Trnava, v blízkosti napojenie na diaľnicu. Tranzitná doprava obec obchádza. Obec má rozsiahlu občiansku vybavenosť, ako sú potraviny, škôlka, pošta, vo vedľajšej obci Rakovice základná škola, ktorá je v blízkosti riešeného územia, čerpacia stanica pred vstupom do bce, detské ihriská, futbalové ihrisko, reštaurácia. V blízkosti riešeného územia sa nachádza krásny anglický park rozpriestierajúci sa okolo kaštiela z r.1812.


Vaše hodnotenie ponuky

Podrobné informácie

Rozloha pozemku8895 m²
Vlastníctvoosobné
Statusaktívne
Odvoz odpaduáno - separovaný
Vodaverejný vodovod
Plynáno
Kanalizáciaáno
Internetlokálny poskytovateľ
Inžinierske sieteblízko
Terénrovina
Prístupová cestaasfaltová cesta

Kontaktný formulár

Zaujala vás ponuka č. ZR-713574 ? Kontaktujte nás.

V súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzujem odoslaním správy správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Čestne vyhlasujem, že udeľujem prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním osobných údajov v rozsahu položiek formuláru na účel kontaktovania ma.