NA PREDAJ POLYFUNKČNÝ OBJEKT,POZEMOK 3.074m2,SENICA

Ľutujeme, ale ponuka ktorú hľadáte, bola odstránená. Našou snahou je zverejňovať len aktuálne ponuky.

AVORY Realitné Centrum / jedinečná ponuka – v exkluzívnom zastúpení klienta ponúkame na predaj dvojpodlažný podnikateľský objekt so zabehnutou a fungujúcu tlačiarňou na prvom podlaží a kompletne zariadeným trojizbovým bytom a kanceláriami na poschodí. Na pozemku s rozlohou 3.074m2 sa nachádza osem garáží. Prístup je z ulice Kolónia.

Prevádzka tlačiareň sa predáva kompletne zariadená ( Adast maxima 80 rezačka 2x, Foliant 520 HP, príklepový výsek, Duplo 5000, Mechan zlatnícka format A4, Falcovačka GUK 52/4,Falcovacka NAGEL, Morgana, Horizont BQ-260.....) Presný inventár zariadenia tlačiarne bude poskytnutý konkrétnemu záujemcovi, tak ako aj fotografie interiéru, pôdorysy a technické údaje na osobnom stretnutí v našom realitnom centre, kde sú kompletné materiály k dispozícii. Následne si rada s vami dohnem osobnú obhliadku.
Nehnuteľnosť je bez tiarch, v osobnom vlastníctve, právne vysporiadaná a kúpu je možné financovať bankou.

POZOR !!! Prevádzka tlačiarne je v plynulej prevádzke.
Preto je táto ponuka vhodná pre šikovných investorov, bez potreby investícií je možnosť pokračovať v prevádzkovaní tlačiarne so stálou klientelou.

• celková výmera pozemku 3.074m2
• napojenie na všetky inžinierske siete
• prístup do objektu je z ulice Kolónia
• pozemok je z troch strán oplotený betónovým plotom, z jednej „živým“ plotom
• vstup cez bránu na diaľkové ovládanie

POLYFUNKČNÁ BUDOVA – (pôvodná stavba z r. 1991) , v r. 2000 realizovaná rozsiahla rekonštrukcia vrátane rozvodov elektriky, vody, osadené plastové okná a dvere, zateplenie, fasáda, strecha. Dvojpodlažná budova má hlavný vchod a dva ďalšie vstupy na obe podlažia z každej strany budovy. Každé podlažie má PP 589,51m2 (48,44x12,17m). Na prvom podlaží sa nachádza otvorený priestor tlačiarne a kníhviazačstva, 2x kuchyňa, sklady, toalety, sprcha, kotolňa, šatne. Na druhom podlaží 8x kancelária, kúpeľňa, toalety a dve bytové jednotky (74m2 a 99m2) so samostatnou kuchyňou a kúpeľňou, kompletne zariadené vrátane spotrebičov.

GARÁŽE – 8 garáží z PP 16m2 až 18m2, z čoho dve majú novú sekčnú bránu na diaľkové ovládanie.
POZEMOK - je z troch strán oplotený panelový plotom, zabezpečený kamerami a alarmom. Časť pozemku je betónová plocha a cesta a slúži pre parkovanie áut, časť je zatrávnená.

© AVORY Real Estate Company, s.r.o, - text, fotografie a pôdorys sú dielom a majetkom realitnej kancelárie AVORY Realitné Centrum.
Monika Krčová – certifikovaný realitný maklér ZRKS
Zaujala vás táto ponuka? Je to nehnuteľnosť ktorú hľadáte? Neváhajte ma kontaktovať. Môžete telefonicky na tel. č. , prostredníctvom soc. sietí, informácie non- stop mailom:
Právna istota je zabezpečená advokátskou kanceláriou. Vypracujeme odovzdávací protokol a zabezpečíme prepis energií, celý proces je plynulý, bezpečný a bez starostí. Sme certifikovaná realitná kancelária a člen ZRKS.

Podobné realitné ponuky

Time4Dreams | SKLADOVÉ - VÝROBNÉ PRIESTORY | SENICA
Predaj 365.000,- €
Time4Dreams | SKLADOVÉ - VÝROBNÉ PRIESTORY | SENICA

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka:NA PREDAJSkladovací objekt v Senicicelková plocha celého objektu je 2543 m2- objekt tvorí jedna budova- objekt je v zastavanom území mesta Senica- strategická poloha v strede...

Sklady a haly 2543 m2 Senica / Továrenská 1
NA PREDAJ budova na podnikateľské účely, Moravský Svätý Ján, 836 m2
Predaj 55.000,- €
NA PREDAJ budova na podnikateľské účely, Moravský Svätý Ján, 836 m2

AMOS reality ponúka na predaj murovanú budovu v obci Moravský Svätý Ján na podnikateľské účely, evidovaná ako poľnohospodárska budova. Stavba má úžitkovú plochu cca 836 m2 a dispozične pozostáva z...

Sklady a haly 836 m2 Moravský Svätý Ján / Cesta na Hohenau
Na predaj podnikateľský objekt v meste Senica
Predaj 499.800,- €
Na predaj podnikateľský objekt v meste Senica

3RP Reality ponúka exkluzívne na predaj podnikateľský objekt v meste Senica v priemyselnom komplexe bývalého Slovenského Hodvábu. Svojou polohou a prístupom po asfaltovej komunikácii ponúka široké možnosti využitia. Budova je...

Sklady a haly 4745 m2 Senica / Továrenská
Názov Cena Druh Plocha Lokalita Typ
Time4Dreams | SKLADOVÉ - VÝROBNÉ PRIESTORY | SENICA 365.000,- € Sklady a haly 2543 m2 Senica
Továrenská 1
predaj
NA PREDAJ budova na podnikateľské účely, Moravský Svätý Ján, 836 m2 55.000,- € Sklady a haly 836 m2 Moravský Svätý Ján
Cesta na Hohenau
predaj
Na predaj podnikateľský objekt v meste Senica 499.800,- € Sklady a haly 4745 m2 Senica
Továrenská
predaj