Na predaj stav. pozemky,veľkosť od 507 m2 do 1.096 m2,Kočovce-Rakoľuby

Pozemky - bývanie na predaj, Kočovce, ponuka č. ZR-108333

V zóne "Villa Park Rakoľuby" je vytvorených 33 stavebných pozemkov určených na individuálnu bytovú výstavbu, t.j. pre samostatne stojace rodinné domy. Zóna môže byť zastavaná jedno a dvojpodlažnými stavbami, inak nie sú vydané žiadne obmedzujúce regulatívy týkajúce sa druhu budov , resp. ich striech. Z estetických dôvodov sa bude požadovať len osadenie budov od cesty vo vzdialenosti min. 5m /čelná fasáda od hranice pozemku/ a ohradenie pozemkov zo strany komunikácie môže byť realizované len priehľadným oplotením s max. výškou 1,6m.
Jednotlivé stavebné pozemky majú veľkosť od 507 m2 do 1 096 m2- vačšina z nich má výmeru od 620m2 do 680 m2. Pozemky majú pravidelný, takmer obdĺžnikový tvar, s rozmermi plne vyhovujúcimi aj pre stavbu rozľahlejších domov /napr. typu bungalov/. Všetky ponúkané pozemky budú mať prístup z novovybudovanej účelovej komunikácie- táto je navrhovaná ako verejná, ale s uzatvoreným okruhom, takže nebude prejazdná a bude využívaná len obyvateľmi zóny. K pozemkom umiestneným v rohoch zóny je prístup zabezpečený krátkymi príjazdovými koridormi. Napojenie stavieb na inžinierske siete je riešené samostatnými prípojkami vo vlastníctve jednotlivých stavebníkov. Prípojky zhotovuje investor a vyvedie ich na okraj jednotlivých pozemkov do pásu širokého 1m pozdĺž komunikácie.
„Villa Park Rakoľuby "je novobudovaná zóna určená pre výstavbu rodinných domov v obci Kočovce, časť Rakoľuby /ďalej už len „Projekt"/. Tento Projekt rieši urbanisticky zástavbu na východnom okraji obce Rakoľuby vytvorením samostatnej obytnej zóny s 33 stavebnými pozemkami určenými pre individuálnu bytovú výstavbu /IBV/ a tiež realizáciu dopravnej a technickej infraštruktúry.

Projekt je plne v súlade s platným územným plánom rozvoja obce Kočovce- použitá lokalita je určená v tomto pláne na zastavanie samostatne stojacimi rodinnými domami. Malá vzdialenosť od okresného mesta, výborné napojenie na diaľnicu, fungujúca kompletná infraštruktúra obce a súčasne blízkosť prírody sú výhodnými atribútmi vybratej lokality. Pozemok určený na zastavanie je slnečný, rovinatý, z 3 strán chránený existujúcou zástavbou a na východnej strane s výhľadom na pohorie Považského Inovca. Dopravné napojenie bude z cesty II/507 prebiehajúcej pozdĺž západného okraja lokality. Táto komunikácia je málo frekventovaná, má zákaz jazdy pre vozidlá nad 7,5 t a obytná zóna bude od tejto komunikácie oddelená prostredníctvom zelenej bariéry. Príjazdová cesta k uvažovaným rodinným domom je navrhovaná ako samostatná komunikácia určená výhradne pre obyvateľov zóny, čo eliminuje dopravnú záťaž na minimum- vznikne tak tichá obytná zóna, kde si môžete vychutnať pokoj, bezpečie a komfort svojho nového bývania. V obci sú vybudované všetky potrebné inžinierske siete- tieto budú predĺžené a uvažované domy budú na ne napojené prostredníctvom samostatných domových prípojok. Zóna bude vybavená verejným pouličným osvetlením a rozhlasom.

Tel. kontakt: 0905 485 220, Infolinka: 0944 543 222

  • Občianska vybavenosť

192 m

200 m

281 m

192 m

200 m

349 m

281 m

379 m

  • Podrobné informácie

507 m²

osobné

aktívne

áno

  • Realitná kancelária 340 ponúk

DS Reality, s.r.o.

Mierové námestie 5A
Trenčín 911 01

Zobraziť na mape

0903 370 805
0944 543 222
dstopka@dsreality.sk
www.dsreality.sk

  • Realitný maklér 128 ponúk

Ľubomír Stopka

Ľubomír Stopka

vedúci pobočky

0905 485 220
lstopka@dsreality.sk

Zaujala vás ponuka č. ZR-108333? Kontaktujte nás.

  • Mohlo by vás tiež zaujímať

Jedinečný byt v rezidencii Cubicon

Jedinečný byt v rezidencii Cubicon

154.500,00

V príjemnom rezidenčnom a polyfunkčnom komplexe Cubicon v Bratislave-Karlovej Vsi ponúkame na predaj jedinečný byt s balkónom. Jeho výmera je...

Štatistické informácie ponuky
104832x zobrazená v zozname
867x zobrazená detailne
48x zobrazená detailne tento mesiac


Sledujte nás na Facebook-u!

Reklama

na ZoznamRealit.sk

Tento banner máme rezervovaný pre vás!