Na prenájom skladová hala, obec Rybky, okr. Senica

Štát.: Slovensko
Mesto.: Senica
Lokalita.: Rybky
360 m²
úplne prerobený
prenájom - Sklady a haly
750,- €/mes.
Ponúknite vlastnú cenu

3361x zobrazená v zozname / 215x zobrazená detailne / 46x zobrazená detailne tento mesiac

Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom skladovaciu halu v obci Rybky, neďaleko mesta Senica. Nachádza sa v uzavretom areáli, ktorý je oplotený, má dve vstupné rolovacie brány z obidvoch strán a taktiež je vstup v strede haly, s bezproblémovým parkovaním.

POPIS:



-podlahová plocha 360 m2, betónová podlaha

-priestor má dve vstupné posúvacie brány, plastové okná, osvetlenie vo všetkých  priestoroch

-v rámci haly je k dispozícii ďalšia skladovacia miestnosť /skrine s úložným priestorom/, kuchynka, sociálne zázemie – WC, sprcha

-priestor je napojený na elektrinu a vodu

-dispozičné využitie v rámci obchodu a služieb

Priestor je voľný IHNEĎ!





CENA: 750,-€/ mesiac bez DPH + energie



Výška kaucie  ako aj bližšie špecifikácie nájomného vzťahu /potrebné úpravy v rámci využitia/ sú na osobnej dohode.



Pre viac informácií ma kontaktujte na tel.čísle: , e-mail:

Informujte sa o ponuke kým je aktuálna!

V súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzujem odoslaním správy správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Čestne vyhlasujem, že udeľujem prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním osobných údajov v rozsahu položiek formuláru na účel kontaktovania ma a posielania vyhovujúcich realitných ponúk (súhlas je možné odvolať).

PONUKU INZERUJE

HESTIA real s.r.o.

Lenka Kršková

HESTIA real s.r.o.

Hviezdoslavova 309/1

90501 Senica

Kontakt

Podrobné informácie k skladom a halám na prenájom

Úžitková plocha360 m²
Vlastníctvofiremné
Stavúplne prerobený
Statusaktívne
Postavené ztehla

Hodnotenie ponuky - Na prenájom skladová hala, obec Rybky, okr. Senica

Analýza ponuky skladov v lokalite Rybky, Senica

V lokalite Rybky, okres Senica je na ZoznamRealit.Sk 2 sklady / haly na prenájom. Najdrahšia ponuka stojí 3.000,- €/mes. na prenájom a najlacnejšia ponuka skladu / haly pre lokalitu Rybky 750,- €/mes..
V okrese Senica pôsobí a na ZoznamRealit.Sk inzeruje 5 realitných kancelárií, z toho sú 3 Overeným členom ZRKS.

2 sklady / haly na prenájom

2 ponuky nehnuteľností v lokalite Rybky

5 realitných kancelárií v okrese Senica