NOVÁ CENA - Sládkovičovo - NA PREDAJ zariadený 3 izbový byt s parkovan

Štát.: Slovensko
Mesto.: Galanta
Lokalita.: Galanta
Ulica.: Sládkovičovo - Košútska ulica
62 m²
3
čiastočne prerobený
verejný vodovod
áno
230V
áno
predaj - 3-izbový byt
116.000,- €
Ponúknite vlastnú cenu

2099x zobrazená v zozname / 159x zobrazená detailne / 159x zobrazená detailne tento mesiac

RK Quality SC, ako realitná kancelária s vyše 18-ročnými skúsenosťami vo svojom odbore, ponúkame svojim klientom jedinečné benefity: garanciu vrátenia rezervačného poplatku v plnej výške v prípade, že Vám nezabezpečíme financovanie kúpnej ceny tejto nehnuteľnosti a navyše u nás neplatíte žiadne poplatky za znalecký posudok ani za kolky na katastri.

Lokalita: ul. Košútska – centrum mesta Sládkovičovo.

RK Quality SC Vám prináša ponuku na predaj zariadeného 3 izb. bytu v tehlovej bytovke so 4 bytovými jednotkami a s pozemkom. Byt sa nachádza na 2. podlaží (1. poschodie), ÚP bytu: 62 m2 + pivnica o rozlohe 5,5 m2. K užívaniu je aj priestor na povale o rozlohe 27 m2. Pozemok o rozlohe 797 m2 (podiel 1/4), je oplotený a prístupný diaľkovo ovládanou bránou. Pozemok má parkovú úpravu s altánkom. Vlastná studňa s čerpadlom na závlahu pozemku. Parkovanie na dvore, aj pre dve autá.

Dispozícia bytu: vstupná chodba po ľavej strane obývacia izba, po pravej strane chodbička, kde sa nachádza samostatná toaleta a kúpeľňa s vaňou a zásobníkom na TUV- nový elektrický bojler. Oproti vstupu je kuchyňa so špajzou. Z obývacej izby je vstup do rodičovskej spálne. Do detskej izby sa dá vojsť aj z kuchyne ale aj z izby rodičov. Možnosť jeden vstup uzatvoriť podľa potreby dieťaťa. Všetky IS + vlastná studňa, elektrina 230V/380V25A. Internet a káblová TV. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou: nové plávajúce podlahy, nový el. bojler, plastové okná, nová kuchynská linka, kombinovaný sporák, nové interiérové a vstupné dvere. Byt sa predáva komplet zariadený a kúpou voľný pre nového vlastníka.

Celkové mesačné náklady na bývanie: 200€/3 osoby (vlastné plynové kúrenie, elektrina, správca).

Orientácia na svetové strany: kuchyňa SV; 2 x izba do ulice JZ; detská izba – SZ.

Byt má veľmi dobrú polohu v centre mesta a jeho majitelia majú možnosť relaxovať na spoločnom pozemku s altánkom.

Cena: 116 000€ (možnosť na HÚ).



ZABEZPEČÍME VÁM VÝHODNÚ HYPOTÉKU A DOFINANCOVANIE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI - ZDARMA (pretože nášho hypoporadcu platia banky) A PROMPTNE - vybavte všetko na jednom mieste, lacnejšie ako kdekoľvek inde. U NÁS NEPLATÍTE NÁKLADY ZA ZNALECKÝ POSUDOK A OSTATNÉ POPLATKY.

Kontakt: Lea Iveta Richesová, RK Quality SC, mobil , pevná linka , mail:

Kompletnú ponuku našej RK Quality SC nájdete na stránke: www.NehnutelnostiSenec.sk

Navštíviť nás môžete osobne na adrese:


RK Quality SC, Lichnerova 25, 903 01 Senec
na pešej zóne - v obchodnom dome KOCKA (na prízemí - hneď pri ČSOB)

Pevná linka:



NAŠE RECENZIE: https://g.page/r/CfOCHUunngyYEAI/review

Informujte sa o ponuke kým je aktuálna!

V súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzujem odoslaním správy správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Čestne vyhlasujem, že udeľujem prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním osobných údajov v rozsahu položiek formuláru na účel kontaktovania ma a posielania vyhovujúcich realitných ponúk (súhlas je možné odvolať).

PONUKU INZERUJE

RK Quality SC, s. r. o.

Lea Iveta Richesová

RK Quality SC, s. r. o.

Lichnerova 90/25

90301 Senec

Kontakt

Podrobné informácie

Zastavaná plocha62 m²
Úžitková plocha62 m²
Počet izieb3
Vlastníctvoosobné
Stavčiastočne prerobený
Statusaktívne
Vodaverejný vodovod
El. napätie230V
Plynáno
Kanalizáciaáno
Internetiné
Vykurovanievlastné
Pivnicaáno
Káblová televíziaáno

Vaše hodnotenie ponuky

Analýza ponuky bytov v lokalite Galanta

V okrese Galanta je na ZoznamRealit.Sk 91 bytov na predaj a 18 bytov na prenájom. Najdrahšia ponuka stojí 220.000,- € na predaj a najlacnejšia ponuka bytu pre lokalitu Galanta 4.000,- €.
V okrese Galanta pôsobí a na ZoznamRealit.Sk inzerujú 3 realitné kancelárie, z toho sú 2 Overeným členom ZRKS.

91 bytov na predaj

18 bytov na prenájom

228 ponúk nehnuteľností v lokalite Galanta

3 realitné kancelárie v okrese Galanta