Novostavba exkluzívny inteligentný RD Šamorín - Čilistov pri vode

Ľutujeme, ale ponuka ktorú hľadáte, bola odstránená. Našou snahou je zverejňovať len aktuálne ponuky.

Kedysi bol doménou luxusných rezidencií Bratislavský hradný kopec. Dnes to však už určite neplatí. V okolí Bratislavy je mnoho čarovných miest s nádhernou prírodou, kde nájdete luxusné vily, ktoré spájajú pohodlie a luxus mestského bývania s pokojom vidieka a blízkym dotykom prírody.
Vďaka rýchlostnej ceste D4R7 ste pritom za 10-15 minút vo víre veľkomesta a večer si môžete užívať prírodu a nádherné výhľady na svojej terase.

Ak hľadáte únik z veľkomesta, ale pritom mu chcete zostať na blízku, radi by sme Vám predstavili unikátny projekt luxusnej vily, ktorá spĺňa tie najnáročnejšie požiadavky na luxus, technológie, použité materiály a veľkorysý priestor a to všetko zasadené do krásnej prírody blízko ramena Dunaja v Čilistove pri Šamoríne, necelý kilometer od X-Bionic centra.


Dom je momentálne v štádiu uzavretej hrubej stavby, ktorú si nový majiteľ môže dokončiť podľa vlastných predstáv alebo využiť projekt súčasného majiteľa, ktorý záhŕňa aj kompletný projekt interiéru.

Na pozemku o veľkosti 2 407 m2 sa okrem samotnej vily s plochou 400 m2 nachádza aj hosťovský dom s úžitkovou plochou 80 m2 a rovnako veľkou vínnou pivnicou. Pred hlavnou terasou je plánovaný 12 m bazén. Dolu pod domom si nový majiteľ môže zriadiť vlastný pontón na parkovanie člna.

Vila vyniká skvelým rozdelením interiéru, kde bolo myslené na každý detail a bežné fungovanie v dome. Servisné časti sú diskrétne oddelené od zvyšku domu s prístupom k technológiám v dome a pod.

Použité materiály a technológie:

Vila je postavená z najkvalitnejších materiálov a technológií. Bola použitá tehla Heluz 38 cm , / plánované zateplenie 20 cm minerálna vata/ veľmi kvalitné hliníkové okná Reynears, v dome je pripravená kompletná kabeláž inteligentného ovládania celého domu Crestron , príprava na tepelné čerpadlo Daikin 16kw, ktoré bude slúžiť na kúrenie a aj chladenie (stropné) okná, riadené vetranie (rekuperácia) , Vstup do domu bude na otlačok prsta, alarm, kamerový systém, vonkajšie osvetlenie, ozvučenie, všetko aj na záložný zdroj , pred terasou je plánovaný 12 metrový bazén napojený na ďalšie tepelné čerpadlo.

Dispozičné riešenie :

Prízemie : vstupná hala, obývacia izba s kuchyňou s východom na terasu, hosťovská izba, kúpeľňa s WC, technická miestnosť, práčovňa, trojgaráž, komora.
Poschodie : oddychová hala, rodičovská spálňa, 2 x detská izba, kúpeľňa s WC, s každej izby výstup na priestrannú prepojenú terasu.

Občianska vybavenosť : Šamorín poskytuje všetky potrebné služby od nákupných centier Billa, Tesco, Kaufland , Lidl , cez reštaurácie, pizerie, csardu až po kompletné zdravotné zabezpečenie a školy.
Športové centrum x -bionic vzdialené iba par minút je ideálne miesto pre šport a trávenie volného času s rodinou.

Skvelá cena info v RK , Výhradne iba u nás ! Pre viac informácií kontaktujte Ing. Roman Škop alebo

Podobné realitné ponuky - Vila, Dunajská Streda