Novostavba rodinného domu v lokalite Šibeničná hora v Starej Ľubovňa

Štát.: Slovensko
Mesto.: Stará Ľubovňa
Lokalita.: Stará Ľubovňa
Ulica.: Poľská
150 m²
570 m²
2
5
predaj - Rodinný dom
155.000,- €

1722x zobrazená v zozname / 220x zobrazená detailne / 220x zobrazená detailne tento mesiac

Ponúkame Vám na predaj novostavbu rodinného domu v lokalite "Šibeničná hora" v Starej Ľubovni. Rodinné domy na ktoré je v súčasnosti vydané právoplatné stavebné povolenie, je projektom dvojpodlažných stavieb s potrebným doplnkovým vybavením (prekryté garážové státie pre dve osobné vozidlá, prekrytá oddychová terasa).
Celý projekt je navrhnutý podľa požiadaviek legislatívy a spĺňa podmienky rodinného domu na energetickú triedu A1 pre primárnu energiu (platné pri vydaní stavebného povolenia v roku 2020).
Konštrukčne je rodinný dom navrhnutý zo stavebného systému pórobetón vysokej pevnostnej triedy, čo umožnilo použiť pre obvodové steny hrúbku 250 mm. Strop medzi prízemím a poschodím je stavebne riešený železobetónovou konštrukciou,čo vytvára predpoklad pre priestorovú stabilitu objektu. Strecha je navrhnutá pultová, z vysoko pevnostného dreveného materiálu (lepené LVL panely). Tepelná izolácia v hr. 400 mm, s vysokou tepelnou kapacitou, zabezpečí výborné parametre tepelného
odporu s potlačením prehrievania miestností pod strechou (časový teplotný fázový posun). Finálna povrchová úprava strechy je navrhnutá v ekologickom variante – zelená extenzívna strecha, ktorá naviac prispieva k teplotnej stabilite a zároveň pozitívne rieši aj zrážkovú vodu (neodtečie, zadrží sa v skladbe a následne sa odparí).
Okná sú navrhnuté z plastových rámových profilov, s celo obvodovým kovaním, výplne z izolačného trojskla ( alternatívne dvojsklo s medzi sklennou fóliou) vo farbe antracit RAL 7016. Hlavné vstupné dvere z hliníkových profilov. Okná na terasu časť pevná, časť otváravo-sklopná.
Priestorovo je dom riešený na nočnú časť – horné podlažie kde sa nachádza 3x izba, 2x kúpelňa, schodisko a obytnú časť – prízemie kde sa nachádza obývacia izba s kuchyňou, spálňa, šatník, wc, kúpelňa, sklady a schodisko.
Bonusom je využitie priestoru pod parkoviskom na dve miestnosti, prístupné ako z interiéru tak aj z exteriéru. Táto časť je teplotne – izoláciou – oddelená od obytného priestoru, je nevykurovaná.
Na dosiahnutie vyhovujúceho vnútorného prostredia – teplota a kvalita vzduchu sú navrhnuté a odporúčané technologické zariadenia vysokej kvality. Vykurovanie je riešené podlahovým teplovodným vykurovaním, zdroj tepla tepelné čerpadlo systém vzduch – voda, ktoré je zároveň určené aj na prípravu teplej vody. Voda je pripravovaná v integrovanom antikorovom zásobníku o objeme cca 200 l. Kvalitný interiérový vzduch bude zabezpečený rekuperačnou vetracou jednotkou s potrubnými rozvodmi do jednotlivých miestností a ktorá bude vybavená entalpickým výmenníkom (spätné získavanie vlhkosti).
Rodinné domy sa predávajú ako uzatvorená hrubá stavba. Cena uzatvorenej hrubej stavby obsahuje zemné práce, drenážny systém, základy, miestnosti pod garážovým státím, zvislé konštrukcie, schody, vodorovné konštrukcie, komunikácie (konštrukcia parkovacieho miesta so zámkovou dlažbou), presun hmôt hrubej stavebnej výroby, izolácie proti zemnej vlhkosti, kompletná strecha (drevená konštrukcia, izolácia, hydro izolačné konštrukcie, zelená strecha, konštrukcia atiky, klampiarina z TiZn materiálu), kanalizácia z domu, hlavný prívod elektriky a vody, uzemnenie bleskozvodu, okná a dvere v obvode stavby.
Celková rozloha pozemku je 570 m2, zastavaná plocha 135 m2 a úžitková plocha 150 m2.

Stavbu realizuje firma GEKOTECH, s.r.o.

Vaše hodnotenie ponuky

Spočítajte si svoju hypotéku

Výška hypotéky  €
Doba splácania  rokov
Úroková sadzba  %
Mesačná splátka pri 1 % p. a.

Podrobné informácie

Rozloha pozemku570 m²
Zastavaná plocha135 m²
Úžitková plocha150 m²
Počet poschodí2
Počet izieb5
Statusaktívne

Kontaktný formulár

Zaujala vás ponuka č. ZR-RT-162 ? Kontaktujte nás.

V súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzujem odoslaním správy správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Čestne vyhlasujem, že udeľujem prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním osobných údajov v rozsahu položiek formuláru na účel kontaktovania ma.

Pozícia realitnej ponuky

155.000,- €
Cena nehnuteľnosti 19.900,- € 220.000,- €
570 m²
Rozloha pozemku 187 m² 1250 m²
135 m²
Zastavaná plocha 90 m² 322 m²
150 m²
Úžitková plocha 50 m² 804 m²