OBCHODNÉ A KANCEL.PRIESTORY NA PRENÁJOM, UL.HLAVNÁ, KOŠICE I.-STARĚ M.

Štát.: Slovensko
Mesto.: Košice - Staré Mesto
Lokalita.: Košice - mestská časť Staré Mesto
Ulica.: Hlavná
prenájom - Obchodné priestory
1,- € DOHODA MOŽNÁ, +energie, +DPH

3942x zobrazená v zozname / 656x zobrazená detailne / 321x zobrazená detailne tento mesiac

JOZUE REALITY, s.r.o. v zastúpení s Ing. Milanom Drotárom Vám so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom priestory, ktoré sa nachádzajú na Hlavnej ulici v Košiciach, v blízkosti obchodného domu Dargov.
Priestor č. 1: Nebytový priestor v celkovej výmere 78,00 m2, nachádzajúci sa na 3 nadzemnom podlaží. Priestory sa skladajú z viacero kancelárií plus sociálne zariadenia. Spolu mesačné nájomné je vo výške 539,50 eur/bez DPH plus ostatné náklady v priemere mesačne 127,24 eur/bez DPH. (bez elektrickej energie-podľa skutočnej spotreby.). Depozit (finančná zábezpeka) vo výške 2.460,00 € splatný do 7 dní po podpise nájomnej zmluvy.
Priestor č. 2: Nebytový priestor v celkovej výmere 47,28 m2, nachádzajúci sa na 2 nadzemnom podlaží. Spolu mesačné nájomné je vo výške 334,90 eur/bez DPH plus ostatné náklady v priemere mesačne 58,36 eur/bez DPH. (bez elektrickej energie-podľa skutočnej spotreby.). Depozit (finančná zábezpeka) vo výške 1.470,00 € splatný do 7 dní po podpise nájomnej zmluvy.
Priestor č.3: Nebytový priestor v celkovej výmere 41,05 m2, nachádzajúci sa na prízemí budovy na Hlavnej vo dvore. Priestor má samostatný vstup z dvora a sociálne zázemie. Spolu mesačné nájomné je vo výške 342,08 eur/bez DPH plus ostatné náklady v priemere mesačne 104,83 eur/bez DPH. (bez elektrickej energie-podľa skutočnej spotreby.). Depozit (finančná zábezpeka) vo výške 1.650,00 € splatný do 7 dní po podpise nájomnej zmluvy. 1.mesačná výpovedná lehota.
Priestor č.4.: Nebytový priestor v celkovej výmere 120,33 m2, nachádzajúci sa na prízemí. Nebytový priestor ma výkladové okná a vstupné dvere smerom na Hlavnú ulicu. V priestore sa nachádza sociálne zázemie. Spolu mesačné nájomné je vo výške 1.400,00 eur/bez DPH plus ostatné náklady v priemere mesačne 137,23 eur/bez DPH. (bez elektrickej energie-podľa skutočnej spotreby, bez vodného-stočného). V týchto priestoroch nie je možné mať reštauračné služby. Depozit (finančná zábezpeka) vo výške 5.535,00 € splatný do 7 dní po podpise nájomnej zmluvy. 3 mesačná výpovedná lehota.

Ak máte záujem o obhliadku prípadne potrebujete viac informácii kontaktujte certifikovaného realitného makléra Ing. Milana Drotára, telefonicky: alebo mailom: prípadne zastavte sa u nás osobne. Realitnú kanceláriu Jozue Reality s.r.o. nájdete na Štúrovej 8 v Košiciach.

Vaše hodnotenie ponuky

Podrobné informácie

Vlastníctvoosobné
Statusaktívne

Kontaktný formulár

Zaujala vás ponuka č. ZR-MDD-186 ? Kontaktujte nás.

V súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzujem odoslaním správy správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Čestne vyhlasujem, že udeľujem prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním osobných údajov v rozsahu položiek formuláru na účel kontaktovania ma.