Pozemky v Zlatníckej doline – Skalica.

Ľutujeme, ale ponuka ktorú hľadáte, bola odstránená. Našou snahou je zverejňovať len aktuálne ponuky.

RADO Reality ponúka do predaja časti pozemkov pri kúpalisku v Zlatníckej doline. Tieto časti sú v súkromnom spoluvlastníckom podiely (1/8) s mestom Skalica.

Letné kúpalisko je obklopené prírodou Zlatníckej doliny, kam sa len pozriete. Nachádza sa 6km od bývalého kráľovského mesta Skalica. Letné kúpalisko je súčasťou rekreačného komplexu. Tento areál ma veľa možností pre podnikavého záujemcu, vybudovanie zábavného areálu, či hudobných festivalov. Kúsok od areálu sa nachádza Skalická koliba, ktorá je momentálne tiež v našej ponuke predaja. Táto koliba ponúka možnosti ubytovania a gastronómie. Video obhliadku koliby nájdete v ponuke.

Pekne upravený a čistý areál disponuje tromi bazénmi, ktoré počas letných mesiacov poskytujú ten pravý relax a osvieženie. Pre aktívnych plavcov je určený 50 -- metrový plavecký bazén, rekreanti a neplavci si môžu užívať vodnú zábavu v neplaveckom bazéne s toboganom a pre detičky je vyhradený detský bazén aj s malou šmykľavkou.

Dostatok vysadených stromov zabezpečí pod ich košatými korunami príjemný úkryt pred slnečnými lúčmi. Starostlivo upravená trávnatá plocha slúži na oddych, slnenie, ako aj na rôzne športové aktivity. Okrem toho tu milovníci športu nájdu aj ihrisko na plážový volejbal, tenis, stolný tenis, futbal či petanque.

V prevádzke sú štyri bufety, ktoré ponúkajú širokú škálu jedál a nápojov. K dispozícii sú aj uzamykateľné skrinky na úschovu osobných vecí, šatne a hygienické zariadenia.
Ak Vás táto ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať a môžete si dohodnúť obhliadku.

Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Radovan Rothacker
RADO Reality Group
Tel.:
radoreality.sk

FB: Reality ZS

Podobné realitné ponuky

Predaj, rekreačný pozemok Holíč - EXKLUZÍVNE HALO RE...
Predaj 32.990,- €
Predaj, rekreačný pozemok Holíč - EXKLUZÍVNE HALO RE...

EXLÚZÍVNE Vám ponúkame na predaj rovinatý pozemok za mestom Holíč, Skalický okres. DISPOZIČNE sa nachádza medzi pozemkami užívanými na rekreačné účely, keďže sú neďaleko mesta, ale v kľudnej lokalite. Pozemok...

Rekreačné pozemky 291 m2 Holíč
Na predaj  dva pozemky v oblasti Kravie hory v Skalici
Predaj Cena v RK
Na predaj dva pozemky v oblasti Kravie hory v Skalici

Ponúkame na predaj dva slnečné pozemky, každý s rozlohou 1464 m2, ktoré sa nachádzajú v krásnom prostredí skalických vinohradov, v lokalite Kravie hory s nádherným výhľadom na Vintoperk. Pozemky tvorili...

Rekreačné pozemky 1464 m2 Skalica
Názov Cena Druh Plocha Lokalita Typ
Predaj, rekreačný pozemok Holíč - EXKLUZÍVNE HALO RE... 32.990,- € Rekreačné pozemky 291 m2 Holíč predaj
Na predaj dva pozemky v oblasti Kravie hory v Skalici Cena v RK Rekreačné pozemky 1464 m2 Skalica predaj