Pozemok vhodný na stavbu rodinného domu -Tornyosnémeti

Ľutujeme, ale ponuka ktorú hľadáte, bola odstránená. Našou snahou je zverejňovať len aktuálne ponuky.

BROKER-REAL realitná kancelária ponúka na predaj pozemok vhodný na stavbu rodinného domu o výmere 850 m2 v obci Tornyosnémeti - Maďarsko. Pozemok je rovinatý, slnečný, šírka 17 m a dĺžka 50 m. Na pozemku sú vysadené rodiace ovocné stromy a kroviny. Vedľajšou stavbou na pozemku je altánok na betónovej platni, murovaná pec s vonkajším grilom a sedením. Prístup na oplotený pozemok je z asfaltovej komunikácie. Pozemok je v nezáplavovej a nezosuvovej zóne, s pevným a suchým podložím. Výjazd na diaľnicu 2 km, najbližšie mesto Košice 15 min autom, pravidelná medzimestská doprava EUROBUS priamo do Košic.
Inžinierske siete: plyn zemný a obecný vodovod pred pozemkom, vŕtaná studňa a kanalizácia sú priamo na pozemku, elektrina vedená na stĺpoch vzduchom, s možnosťou prípojky.
Ak sa Vám nezobrazuje úplný opis, vyhľadajte si inzerát na našej webovej stránke ... broker-real.sk, ID 582
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti zahŕňa: cenu a vyhľadanie nehnuteľnosti, spracovanie zákazky, obhliadky, rezervácia nehnuteľnosti, kúpna zmluva a overenie, tlmočenie pred právnikom a úradmi, zavkladovanie nehnuteľnosti, účasť na odovzdaní a prepise energií u dodávateľov.
Ďalšie informácie a termín obhliadky, spôsob a podmienky vybavenia najvýhodnejšieho HYPO úveru si dohodnite na zákazníckej linke: +
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Podobné realitné ponuky - Pozemky - bývanie, Gönc