PREDAJ administratívnej budovy na Rusovskej ceste v Bratislave

Štát.: Slovensko
Mesto.: Bratislava - Petržalka
Lokalita.: Bratislava- Petržalka
Ulica.: Rusovská cesta
predaj - Obchodné priestory
Cena v RK INFO v RK

10541x zobrazená v zozname / 1256x zobrazená detailne / 251x zobrazená detailne tento mesiac

PASS Reality ponúka EXKLUZÍVNE na PREDAJ výbornú investičnú príležitosť-administratívny objekt na Rusovskej ceste v Petržalke

Lokalita


Nehnuteľnosť sa nachádza v najžiadanejšej časti Petržalky, v stabilizovanom území na okraji rezidenčnej zóny s mimoriadne dobrým prístupom na vnútorný aj vonkajší obchvat mesta. Jedná sa o jednu z najlepšie dostupných lokalít v meste z ktoréhokoľvek smeru, vrátane výbornej dostupnosti z hraničných priechodov a železničnej stanice Petržalka. Lokalita sa tiež vyznačuje kvalitnou občianskou vybavenosťou a dostupnosťou verejnej dopravy.

Nehnuteľnosť


4-podlažná stavba bola vybudovaná v r. 1996 ako obchodno-servisné stredisko (predajňa a servis automobilov). V r. 2000 bola prebudovaná na obchodno-administratívne účely (predaj výpočtovej techniky, kancelárske priestory pre 70-90 pracovníkov). Objekt je funkčne napojený na vodovod, kanalizáciu, plynovod, elektrickú sieť a slaboprúd. Disponuje vlastnou plynovou kotolňou a nákladným výťahom, administratívnymi a skladovými priestormi vrátane colného skladu. Na 4. NP sa nachádzajú tri 3-izbové bytové jednotky so strešnými terasami. Objekt je v súčasnosti nevyužívaný, priebežne je zabezpečovaná jeho základná údržba.

Investičná príležitosť


Objekt je možné aktuálne využiť na jeho primárne určenú funkciu – sídlo spoločnosti poskytujúce možnosť showroomu, expedície tovaru, obchodno-administratívne zázemie a služobné byty.
Z investičného hľadiska je možné tiež odstránenie stavby a realizácia nového investičného zámeru. Územný plán mesta Bratislava určuje aktuálne využitie územia funkčným kódom 201, t.j. občianska vybavenosť. Funkcia bývania môže aktuálne predstavovať max. 30% podlahovej plochy stavby. Novú výstavbu je vzhľadom na okolité stabilizované územie možné realizovať do výšky 7 NP. Zastavateľná plocha je v prípade dohody ohľadom priľahlých mestských pozemkov perspektívne až 932 m2.
Skvelá dostupnosť a kvalita lokality umožňujú realizáciu atraktívnych administratívnych priestorov, prípadne hotelového zariadenia. V prípade zmeny určeného funkčného využitia územia sa jedná o mimoriadne atraktívnu lokalitu na rezidenčný projekt.

Zastavaná plocha objektu: 625 m2


Podlahová plocha: 1610 m2
Rozloha pozemku: 897 m2


Pre bližšie informácie a obhliadky kontaktujte makléra: Zuzana Marková,

Vaše hodnotenie ponuky

Podrobné informácie

Statusaktívne

Kontaktný formulár

Zaujala vás ponuka č. ZR-ZM-8 ? Kontaktujte nás.

V súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzujem odoslaním správy správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Čestne vyhlasujem, že udeľujem prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním osobných údajov v rozsahu položiek formuláru na účel kontaktovania ma.