Predaj: Historický kaštieľ zo XVII.storočia v Krakowe


Ľutujeme, ale ponuka ktorú hľadáte, bola odstránená. Našou snahou je zverejňovať len aktuálne ponuky.

Ponúkame na predaj historický kaštieľ zo 17.-teho storočia v srdci Krakowa v Poľsku. Kaštieľ bol postavený v r. 1614. Situovaný je vo veľmi atraktívnej a modernej časti Krakowa. Ide o oblasť nachádzajúcu sa hneď vedľa Grunwaldzkiho mostu, na ktorom sa nachádza Kongresové centrum, tri moderné kancelárske budovy,a tri hotely vysokej kategórie.
Kaštieľ má využiteľnú úžitkovú plochu približne 450 metrov 2 a pozemok s výmerou 1757 m2.
Vonkajšia časť budovy bola reštaurovaná pamiatkármi, interiér budovy si môže majiteľ prispôsobiť podľa vlastných predstáv a potrieb.
Súčasný majiteľ nedávno dôkladne zrekonštruoval budovu, vďaka tomu je štyristoročná hystorická budova v perfektnom stave.
Prízemie budovy je už prispôsobené na účely reštaurácie.
Na prízemí sa nachádza kuchyňa s komorou a 3 veľké reštauračné sály s klenutými klenbami. V týchto sálach môže byť exkluzívna reštaurácia alebo biznis club, ktorý by bol vhodný z dôvodu blízkosti kancelárskych budov a Kongresového centra.
Poschodie budovy je určené na bývanie, je tu 8 obytných priestorov (každý okolo 30 m2) , v ktorých možno vybudovať apartmány pre hostí a kuchyňa s rozlohou 45m2.
Podkrovie navyše má rozlohu 200 m².
Pivničné priestory (60 m²) sú vhodné pre vybudovanie vínnej pivnice (vinárne).
Objekt sa nachádza na pozemku s vyššie uvedenou výmerou, na ktorej môže byť vybudovaný štvorposchodový hotel (prízemie a tri poschodia) so 60 izbami.
Majiteľ už rokoval ohľadne výstavby hotela s úradom architektúry mesta Krakov a dostal povolenie na vybudovanie hotela.
Celá táto lokalita sa nachádza v bezprostrednej blízkosti Kongresového centra vo vzdialenosti 150-200 m, hotelov a moderných kancelárskych budov.
V minulom roku sa v susedstve tejto oblasti predal pozemok 26,5 áru za cenu takmer 14 miliónov PLN, bolo však nutné odstrániť budovy, ktoré sa tam nachádzali, pretože neboli použiteľné. V súčasnosti je na tomto pozemku postavená moderná kancelárska budova v triede Premium.

Pozemok o výmere 1757 m2, s rozmermi 45x50 m, klasifikovaný ako investičný stavebný pozemok

Stavebné podmienky: Súčasný majiteľ nehnuteľnosti nemá vypracovaný žiadny stavebný projekt, a preto je na novom vlastníkovi, aby si ho vypracoval podľa vlastných predstáv a účelovosti budovy. Pod novým hotelom je možné postaviť podzemnú garáž na úrovni -1.
Kaštieľ je napojený na všetky IS, ktoré je možné potom využiť aj pri stavbe nového objektu.
Kaštieľ má podpivničenie s dvoma pivnicami s klenbami.Základy kaštieľa sú 3 m hlboké a sú z vápencového kameňa, na ktorom bola položená základová doska.
Na ponúkanej nehnuteľnosti nie je žiadne vecné bremeno,ktoré by bránilo jeho predaju.
Celková kúpna cena celého pozemku spolu s budovou, ktorá je v perfektnom stave, je: 8.800.000,00 PLN (Poľský zloty), čo je cca 2.090.000,- €
V prípade záujmu volajte : 0905/808 814
Podobné realitné ponuky - Hotely a penzióny, Bochnia

Predaj: Historický kaštieľ zo XVII.storočia v Krakowe Predaj: Historický kaštieľ zo XVII.storočia v Krakowe

Ponúkame na predaj historický kaštieľ zo 17.-teho storočia v srdci Krakowa v Poľsku. Kaštieľ bol postavený v r. 1614...

predaj

1,- €
Predaj: 3* hotel pri Krakowe v Poľsku Predaj: 3* hotel pri Krakowe v Poľsku

Ponúkame na predaj 3 * hotel pri Krakowe v Poľsku. Hotel je situovaný v zelenom parku, na výhodnej polohe 14...

predaj

1,- €

Top partner v realitách

Realitná kancelária HALO reality s. r. o.

HALO reality s. r. o.

www.cielenareklama.sk

Dostaňte vaše ponuky na Facebook a Google

www.cielenareklama.sk

Sledujte nás na Facebook-u!

Predaj, trojizbový byt Nové Mesto, Bratislava III, T...

Reality - HALO reality - Predaj, trojizbový byt Nové Mesto, Bratislava III, T...

142.900,- €

Bratislava III
3-izbový byt

Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný trojizbový byt 63 m2, ktorý sa nachádza na prízemí 5-poschodového obytného domu v príjemnom zelenom prostredí na Teplickej ulici v Bratislave - Nové Mesto. Z priestrannej vstupnej haly sa vchádza do malej izby, kuchyne a veľkej obývačky. Praktická chodba spája obývačku so spálňou, samostatnou toaletou a kúpeľňou. Podľa vyjadrenia majiteľov je možné zrušením priečky spojiť obývačku s kuchyňou. V rámci čiastočnej rekonštrukcie bytu boli osadené nové plastové okná a radiátory, prebrúsené parkety v obývačke a v spálni, sanita, sprchový kút, dlažby a obklady v kúpeľni a na toalete, dlažba vo vstupnej hale, zlikvidovaná stará kuchynská linka, odstránené podlahy v malej izbe a v kuchyni a celý byt bol vymaľovaný novým bielym náterom. K bytu patrí pivnica 4 m2. Súčasťou predaja je garáž s montážnou jamou, ktorá sa nachádza asi 50 m od domu. Bytový dom prešiel v roku 2012 rekonštrukciou, ktorej hlavnými dodávkami bolo zateplenie a nová fasáda. Vo vzdialenosti asi 150 m od domu je zastávka MHD Riazanská s dostupnosťou do centra za 15 minút. Iba pár metrov od domu sa nachádzajú tenisové kurty internátu Mladá Garda. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0907 798 782 alebo na lubomirblasko@haloreality.sk. ID ponuky: BA-42519

Reklama

na ZoznamRealit.sk

Tento banner máme rezervovaný pre vás!