Predáme RD - rekreačnú chalupu, vo Veľkej Mani, blízko Podhájskej

Rodinný dom na predaj, Veľká Maňa, ponuka č. ZR-11-17

Predáme rodinný dom - rekreačnú chatu vo Veľkej Mani, okres Nové Zámky, blízko Podhájskej. Dom má 3izby, kuchyňu, veľkú chodbu, kúpeľňu s toaletou. Ďalšia samostatná izba je spolu s kuchyňou, s kúpeľňou a toaletou v samostatnej prístavbe, spolu s besiedkou, vedľa ktorej sa nachádza aj garáž. Kúrenie v dome je plynové, centrálne a v prístavbe gamatkami, v pláne je rozšírenie centrálneho kúrenia aj do prístavby. V izbách sú na podlahách dlážky, v kuchyni, v kúpeľni a na toaletách dlažba. V časti domu sú nové trámy, strecha je po rekonštrukcii, (rekonštrukcia bola v máji 2012). V zadnej časti domu sa nachádzajú hospodárske miestnosti, s východom na povalu. Na dvore je krb, vlastná studňa, septik, je možné využívať aj vodu z obecného vodovodu. Okná sú plastové. Za domom je veľký pozemok, aj preto je dom vhodný na podnikateľské účely, alebo je pozemok možné použiť aj na stavbu ďalšieho rodinného domu, nakoľko sa z druhej strany pozemku nachádza príjazdová asfaltová cesta a všetky IS. RD je možnosť kúpiť aj za nižšiu cenu a menším pozemkom. V prípade prenájmu je možnosť užívať aj pozemok. Obec Veľká Maňa sa nachádza v okrese Nové Zámky, je vzdialená 10 km. od termálneho kúpaliska Podhájska, preto je dom vhodný aj na rekreačné účely.
Podhájska kúpalisko je najznámejšie svojim areálom bazénov s termálnou liečivou vodou jedinečného zloženia, ktorá patrí medzi najmineralizovanejšie vody v strednej Európe.
V celej oblasti sa nenachádza žiadny priemysel, ktorý by znečisťoval ovzdušie a preto sa tu dobre cítia i ľudia s ochoreniami dýchacích ciest.

Občianska vybavenosť obce je dostatočná, má MŠ, Základnú školu 1-9 tr., kultúrny dom, zdravotné stredisko, nákupné stredisko, krásny kostol, kaviareň, pohostinstvá, na okraji obce je železničná stanica.
Pozrite si na našej stránke video domu.
Obhliadky sú možné ihneď na požiadanie, dohodnite sa na tel. 0905351195, 0904140161, alebo laurova@reality-kontakt.sk

Vybavujeme aj hypotéjky, nakoľko sme certifikovanou realitnou kanceláriou a riadne zaregistrovaným členom s povolením NBS sprostredkovávať aj hypotekárne a sprostredkovateľské úvery a aj poistenia všetkého druhu.
Pracujeme s produktami všetkých bánk a poisťovní podnikajúcich na územi SR

Ako prebieha obhliadka nehnuteľnosti?
Obhliadku vedie maklér
Obhliadku vedie a so záujemcom komunikuje takmer výlučne realitný maklér!
Ak na niektorú otázku nevie odpovedať na mieste, zodpovie ju neskôr resp. si ju od predávajúceho zistí sám v príhodnom okamžiku (bežne po obhliadke telefonicky alebo e-mailom).
Maklér plnohodnotne zastupuje predávajúcu stranu a poskytne záujemcovi všetky podstatné informácie o ktoré ho požiada.
Obhliadka NESLÚŽI NA DOJEDNÁVANIE KÚPNEJ CENY. Záujemca si nehnuteľnosť na obhliadke má pozieť, a ak sa mu páči, môže oznámiť maklérovi, že o nehnuteľnosť má záujem. Až v takomto momente sa rieši cena a podrobnosti.
Nebojte sa požiadať o opätovnú obhliadku! Potvrdzuje to vážnosť vášho záujmu! Pýtajte sa, pýtajte sa, pýtajte sa. Váš maklér bude rád, ak ho budete s otázkami kontaktovať!
Záverečná povinnosť
Po ukončení obhliadky vás môže maklér vyzvať k podpisu protokolu o vykonaní obhliadky. Ide o evidenčnú povinnosť profesionálneho makléra, ktorý tým ukončí obhliadku nehnuteľnosti.
Písomná evidencia o obhliadke je nutnou podmienkou vykonania akejkoľvek obhliadky nehnuteľností v ponuke Reality-Kontakt a maklér neumožní obhliadku nehnuteľnosti záujemcom, odmietajúcim písomne potvrdiť, že vstúpili do cudzieho objektu resp. na cudzí pozemok. Treba si uvedomiť, že vstup na cudzí majetok vždy podlieha súhlasu vlastníka, ktorý má vždy počas procesu sprostredkovania možnosť vyžiadať si od Reality-Kontakt evidenciu osôb, ktoré do nehnuteľnosti vstúpili.  • Občianska vybavenosť

130 m

130 m

131 m

336 m

348 m

130 m

131 m

348 m

336 m

130 m

  • Podrobné informácie

1500 m²

220 m²

220 m²

200 m²

4

osobné

po rekonštrukcii

zľava

áno

studňa a vodovod

áno

nie

áno

vlastné - plyn

nie

áno

áno

verejné

áno

iné

čiastočne

áno

po rekonštrukcii

áno

B

  • Realitná kancelária 573 ponúk

Reality KONTAKT

kanc: M.R. Štefánika 45, 1.p.
Nové Zámky 940 01

Zobraziť na mape

0910 180 222
0905 649 491
maczko@reality-kontakt.sk
www.reality-kontakt.sk

Realitná kancelária je členom
  • Realitný maklér 153 ponúk

Ľudmila LAUROVÁ

Ľudmila LAUROVÁ

Realitný maklér pre Nové Zámky a okolie

0905 35 11 95
laurova@reality-kontakt.sk

Zaujala vás ponuka č. ZR-11-17? Kontaktujte nás.

  • Mohlo by vás tiež zaujímať

Jedinečný byt v rezidencii Cubicon

Jedinečný byt v rezidencii Cubicon

154.500,00

V príjemnom rezidenčnom a polyfunkčnom komplexe Cubicon v Bratislave-Karlovej Vsi ponúkame na predaj jedinečný byt s balkónom. Jeho výmera je...

Štatistické informácie ponuky
41248x zobrazená v zozname
2083x zobrazená detailne
41x zobrazená detailne tento mesiac


Jedinečný byt v rezidencii Cubicon

Reality - Jedinečný byt v rezidencii Cubicon

Bratislava - Karlova Ves
2-izbový byt
154.500,- €

V príjemnom rezidenčnom a polyfunkčnom komplexe Cubicon v Bratislave-Karlovej Vsi ponúkame na predaj jedinečný byt s balkónom. Jeho výmera je 59 m2 vrátane pivnice, je slnečný vďaka orientácii na juhozápad a nachádza sa na príjemnom druhom poschodí (3. NP). Funkcionalisticky ladené zariadenie a solitéry štýlového nábytku (sú ponúknuté ako súčasť predaja) dotvárajú vzdušné dispozičné riešenie bytu a modernú architektúru bytového domu. Byt pozostáva z obývacej izby s otvorenou dispozíciou kuchyne, spálne a z obidvoch miestností je vstup na priestranný balkón. Z balkóna je výhľad do uzavretého vnútrobloku so zeleňou a detským ihriskom. Byt má samostatnú kúpeľňu a samostatnú toaletu. Parkovacie státie v suteréne stavby zabezpečuje komfortný prístup domov a k tomuto komfortu prispieva aj výhoda priameho vnútorného vstupu z rezidencie do obchodného centra. Projekt Rezidencia Cubicon je kvalitná novostavba skolaudovaná v roku 2009, kde bol použitý vysoký štandard materiálov ako napr. hliníkové okná. Naviazanosť na ponuku blízkych obchodov, služieb, relaxačného a športového vyžitia, ktoré sa nachádzajú v obchodnom centre Galéria Cubicon je veľkým prínosom pre rezidentov. Vďaka rozvinutej dopravnej infraštruktúre sa každý rezident dostane rýchlo do centra mesta ale tiež aj na jeho okraj. Občianske vybavenie je už aj v pešej dostupnosti aj keď je projekt posadený do zelenej časti mesta.

Viac informácii

Sledujte nás na Facebook-u!

Reklama

na ZoznamRealit.sk

Tento banner máme rezervovaný pre vás!