Prenajmeme Nebytový priestor na Ventúrskej ulici

Prečítajte si viac o lokalite
Bratislava - Staré Mesto
Štát.: Slovensko
Mesto.: Bratislava - Staré Mesto
Lokalita.: Bratislava - Staré Mesto
Ulica.: Ventúrska
70 m²
po rekonštrukcii
prenájom - Obchodné priestory
Cena v RK +DPH

7898x zobrazená v zozname / 771x zobrazená detailne / 28x zobrazená detailne tento mesiac

Ponúkame na prenájom nebytový priestor o výmere 70 m2, priestor je k dispozícii prakticky ihneď,
nájomné je 2.500EUR + DPH mesačne. Kaucia trojmesačné nájomné.
Počas prerábky priestoru pre potreby novej prevádzky (pri obchodnej prevádzke max 1 mes) až do dňa otvorenia prevádzky nájomca neplatí nájomné, iba energie a správu

Energie - v priestore je plyn, voda, elektrina. Plyn je vedený ako samostatné odberné miesto s vlastným meračom, elektrina a voda je meraná samostatnými podružnými meračmi pre daný priestor. Spotreba závisí od typu prevádzky v prenajatých priestoroch, čísla ktoré máme k dispozícii za rok sa vzťahovali na sezónnu prevádzku predaj zmrzliny, takže nie sú úplne relevantné. Orientačná cena elektriny - oproti máme obchod so suvenírmi, kde sa svieti celý deň (100m2) a ich spotreba elektriny je cca 80EUR + DPH mes.

Fakturácia energií na mesačnej báze podľa faktúry dodávateľa, buď ako skutočná mesačná spotreba alebo 11 zálohových platieb s následným ročným vyúčtovaním. Internet si rieši nájomca na vlastné náklady. OLO - v budove sú nádoby na separovaný odpad /plast, papier, sklo/, za tie sa neplatí, za komunálny odpad sa platí pomerná časť odvozu (cena jedného odvozu celého kontajnera = 5,34EUR + DPH, pomerná časť prislúchajúca k ponúkanému priestoru = 1/2). Okrem toho sa platí poplatok za správu domu v sume 40EUR mes + DPH. Plyn v priestore sa dlhodobo na vykurovanie nepoužíval, len sa temperovalo cez klimatizáciu.

priestor je kolaudovaný ako sekt bar.


Majiteľ preferuje nájomnú zmluvu na dobu určitú, min. 3 roky s opciou na predlženie, ale dá sa rokovať ak o kratšej dobe.

Vaše hodnotenie ponuky

BEplan logoSpočítajte si svoju hypotéku

znalecký posudok zdarma
preplatíme návrh na vklad
všetko za vás vybavíme
Výška hypotéky 100000" data-min-value="1000" data-max-value="1 000 000 €
Doba splácania 20 rokov
Mesačná splátka pri 0.8 % p. a.
800 €

Mám záujem o hypotéku

Súhlasím so spracovaním osobných údajov. Získam tak informácie o vhodných hypotékach a ďalších finančných produktoch.

Vaše osobné údaje spracúvame pre vyriešenie vašej požiadavky, pre zasielanie našich ponúk a ďalšie účely. Ponuky prispôsobujeme vašim predchádzajúcim požiadavkám.

Podrobné informácie

Celková rozloha70 m²
Úžitková plocha70 m²
Vlastníctvofiremné
Stavpo rekonštrukcii
Statusaktívne

Kontaktný formulár

Zaujala vás ponuka č. ZR-1556 ? Kontaktujte nás.

V súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzujem odoslaním správy správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Čestne vyhlasujem, že udeľujem prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním osobných údajov v rozsahu položiek formuláru na účel kontaktovania ma.