Prevádzková budova na predaj, Zvolen, Pribinova ul.

Ľutujeme, ale ponuka ktorú hľadáte, bola odstránená. Našou snahou je zverejňovať len aktuálne ponuky.

Exkluzívne ponúkame na predaj prevádzkovú budovu v obci Zvolen, časť Môťová, na Pribinovej ulici. Budova je toho času využívaná na montáž, servis a opravy nezávislého vykurovania a doplňujúcich vybavení do motorových vozidiel a lodí. Stavba z jedným nadzemnými podlažím a rovnou strechou bola skolaudovaná a uvedená do prevádzky v roku 1995.
Nehnuteľnosť pozostáva :
• prevádzková budova – výrobný priestor, zastavaná plocha 124 m2. Vjazd do prevádzky je z hlavnej cesty, výška brány 4,20 m, montážna jama.
• Kancelária a sklad, zastavaná plocha 41 m2,
• Sklad, zastavaná plocha 51 m2.
Dispozičné riešenie : prevádzka, dielňa, predsieň, WC, kotolňa, sklad 1, sklad 2, zádverie, kancelária s kuchynkou, sklad 3, prístrešok (pozri nákres). Podkrovie nad skladom a kanceláriou sa využíva ako skladový priestor. Strešná konštrukcia vo výrobnom priestore je spevnená oceľovými priehradovými nosníkmi, strešná krytina je z pozinkovaného plechu. Vonkajšia úprava je z farebnej omietky, vnútorná hladká stierka, dlažba keramická, okná plastové. Objekt je napojený na elektrickú energiu, plyn a kanalizáciu. Kúrenie ústredné podlahové plynové. V prípade záujmu je aj možnosť odpredaja nezadlženej spoločnosti ( s.r.o.), ktorá by bola v cene predaja nehnuteľnosti. Kúpna cena 239 000,- eur + DPH.

Predáme aj Vašu nehnuteľnosť. Pomôžeme Vám pri príprave nehnuteľnosti na predaj. Zabezpečíme vypracovanie profesionálnych kúpnych zmlúv, znaleckého posudku, vybavíme potrebné záležitosti na katastri, zabezpečíme odovzdanie nehnuteľnosti a prepis energií. V prípade potreby zabezpečíme statický posudok, vypracovanie geometrických plánov, vypratanie nehnuteľnosti a právne poradenstvo. V prípade potreby v našej ZMENÁRNI vám môžeme zameniť peniaze. Nájdete nás v kancelárií na adrese: A. Sládkoviča 1 Zvolen oproti HLAVNEJ POŠTE a vedľa SLSP. Bližšie informácie Vám poskytneme na e-mail: Tel. č. .
Podobné realitné ponuky

Prevádzková budova na predaj, Zvolen, Pribinova ul. Predaj 239.000,- €
Prevádzková budova na predaj, Zvolen, Pribinova ul.

Exkluzívne ponúkame na predaj prevádzkovú budovu v obci Zvolen, časť Môťová, na Pribinovej ulici. Budova je toho času využívaná na montáž, servis a opravy nezávislého vykurovania a doplňujúcich vybavení do...

Výrobné priestory 289 m2 Zvolen / Pribinova 45
PREDAJ FIRMY S.R.O. SO ZAMERANÍM NA VÝROBU STROJOV A PRÍSTROJOV Predaj 549.000,- €
PREDAJ FIRMY S.R.O. SO ZAMERANÍM NA VÝROBU STROJOV A PRÍSTROJOV

Ponúkame Vám na predaj zabehnutú firmu - s.r.o. so zameraním na výrobu strojov a prístrojov s mechanickým pohonom, navrhovanie strojárskych technológii. Firma vlastní pozemok o rozlohe 3.822m2...

Výrobné priestory 3822 m2 Zvolen
Názov Cena Druh Plocha Lokalita Typ
Prevádzková budova na predaj, Zvolen, Pribinova ul. 239.000,- € Výrobné priestory 289 m2 Zvolen
Pribinova 45
predaj
PREDAJ FIRMY S.R.O. SO ZAMERANÍM NA VÝROBU STROJOV A PRÍSTROJOV 549.000,- € Výrobné priestory 3822 m2 Zvolen predaj